100 vėliavų Lietuvai

Parašyta: 2017-03-09 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Mieli kraštiečiai,

žengdami Nepriklausomybės šimtmečio keliu šeštadienį minėsime Kovo 11-ąją. Sveikiname šios iškilios ir svarbios dienos proga! Ta proga Trakų socialdemokratai nutarė padovanoti rajono žmonėms trispalvių. Nenustebkite, jeigu į Jūsų duris pasibeldę netikėti svečiai įteiks Jums dovaną. ,,100 vėliavų Lietuvai“ – tai akcija, kai Kovo 11-ąją, Liepos 6-ąją ir kitų metų Vasario 16-ąją LSDP Trakų skyriaus bičiuliai įteiks šimtą vėliavų Trakų krašto gyventojams. Aukštai iškėlę garbingai neškime mūsų trispalvę ateities kartoms. Juk vėliava – tai tautos ir valstybės simbolis, žymintis garbę bei pripažinimą, o jos trys spalvos atspindi mūsų tautos kelią į valstybingumą: geltona spalva reiškia saulę, šviesą ir gerovę, žalia simbolizuoja gamtos grožį, laisvę ir viltį, raudona – žemę, pralietą už tėvynę kraują.
Šimtas plasdančių trispalvių – dovana Jums ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Pasižvalgyk, gal ir tu gali padovanoti vėliavą kaimynui?

LSDP Trakų rajono skyrius


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *