3 įpročiai, kurie pagerins jūsų santykius su antra puse

Parašyta: 2021-10-29 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Jaučiate, kad vis sunkiau susikalbėti, o galbūt kasdienėje rutinoje – vis mažiau laiko lieka kartu? Santykių ekspertai pastebi, ilgainiui daugelis ginčų ir dvejonių kyla dėl paprasčiausios pokalbių ir prioritetų planavimo stokos. Specialistai dalinasi 3 įžvalgomis, kurios pravers kiekvienai santykių kokybę pagerinti norinčiai porai.

1. Atviri pokalbiai

Kaip dažnai sąmoningai skiriate laiko pokalbiams apie tarpusavio santykius – savo lūkesčius, pastebėjimus, planus? Deja, daugelis porų leidžiasi į diskusijas tik tuomet, kai susiduria su akivaizdžia problema. Poras konsultuojantys profesionalai ragina komunikuoti reguliariai, pasidalinti mintimis tiek apie teigiamas patirtis, tiek apie kažkur peržengtas ribas. Net jei atrodo, kad puikiai pažįstate mylimą žmogų, kiekvieno santykių vizija gali skirtis.

Nuo ko pradėti ir kaip inicijuoti atviresnius pokalbius? Kiekviena pora atranda savitą formulę – vieniems atviri pokalbiai yra organiška kasdienybės dalis, o štai kitiems tenka įdėti daugiau pastangų. Jei sunku išdėstyti mintis partneriui, pabandykite drauge pakeisti aplinką, galiausiai, parašyti vienas kitam laiškus.

2. Diskusijos miegamajame

Kalbant apie atvirumą ir pokalbius, labai svarbu atsikratyti nusistovėjusių tabu temų. Dažniausiai šios susijusios su miegamojo aspektais. Seksologai pastebi, kad gebėjimas komunikuoti intymiomis temomis leidžia lengviau bendrauti ir kasdienėse situacijose.

Pavyzdžiui, jei miegamajame pasigendate naujovių, įsitraukimo ar atsipalaidavimo, apie tai galima pranešti tiek pokalbiais, tiek pokyčio inicijavimu. Specialistai rekomenduoja investuoti į rutiną paįvairinančias elementarias apsaugos priemones. Norite atnaujinti savąjį asortimentą? Galite spausti čia.

3. Laiko planavimas

Galiausiai, itin svarbu planuoti ne tik savo dieną, bet ir kartu praleidžiamas valandas. Ko gero, ne kartą girdėjote frazę „kokybiškas laikas“. Santykiuose tai reiškia tik jums skirtą, darbų ir buities netrukdomą laiką. Jei pajutote, kad šio kartu lieka vis mažiau, peržiūrėkite savo asmeninę rutiną. Pavyzdžiui, įvertinkite, galbūt vakarines treniruotes galite nukelti į ryto metą ir taip kelis vakarus per savaitę pasilikti bendroms veikloms.

Panašu, kad kartais reikia vos kelių nedidelių žingsnių ir šiek tiek pastangų. Norite daugiau atvirumo, jaukumo, artumo, dėmesio ar laiko tik jums? Komunikacija ir iniciatyva – puiki kombinacija naujai pradžiai.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *