4 priežastys, kodėl verta pasirinkti spartų hostingą

Parašyta: 2021-11-09 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Interneto svetainės greitis yra vienas iš svarbiausių kriterijų, užtikrinančių gerą vartotojo patirtį. Nors patiems gali atrodyti, kad jūsų svetainėje esančios informacijos verta palaukti, lankytojams – ypač naujiems – nebūtinai taip atrodys.

Todėl didelė dalis jų tiesiog paliks svetainę ir pereis pas konkurentus. Norint, kad tai neįvyktų, svarbu užtikrinti gerą svetainės greitį, o tam reikia spartaus hostingo. Aptarkime išsamiau, kodėl.

  1. Greita svetainė – geresnė vartotojo patirtis

Nepriklausomai nuo išsikeltų svetainės tikslų, jų įgyvendinimas bene labiausiai priklauso nuo vartotojams suteiktos patirties, arba kitaip, UX (angl. User Experience). Kuo ji geresnė, tuo geresni rezultatai. Yra įvairių būdų, kaip vartotojams suteikti gerą patirtį: atsižvelgti į jų poreikius, sukurti patogią ir patrauklią svetainę, užtikrinti gerą jos greitį.

Pastaruoju atveju svarbų vaidmenį atlieka hostingas, kitaip tariant, svetainių talpinimas. Kuo jis spartesnis, tuo lankytojas greičiau pamatys jūsų svetainę savo naršyklėje – nes informacija bus tiesiog įkelta sparčiai. Tiesa, derėtų atsižvelgti ir į fizinę serverio vietą: jeigu jūsų potencialūs klientai gyvena Lietuvoje, geriausia, kad serveris taip pat būtų Lietuvoje. Ieškote paslaugos, kuri padėtų užtikrinti puikią vartotojo patirtį? Spustelėkite ant aukščiau pateiktos nuorodos ir išsirinkite savo poreikius geriausiai atitinkantį hostingo planą.

  1. Lėta svetainė – didelė grėsmė prarasti lankytojus

Lėtas svetainės greitis yra vienas iš labiausiai lankytojus atbaidančių dalykų. Remiantis naujausių tyrimų duomenimis, beveik pusė interneto naudotojų tikisi, jog svetainė bus įkelta per 2 sekundes arba greičiau. Jei naršyklėje ji parodoma lėčiau nei per 3 sekundes, vidutiniškai 40 proc. lankytojų svetainę palieka. Kuo šis laikas ilgesnis, tuo atmetimo rodiklis didesnis.

Visame pasaulyje žymus žiniatinklio naudojimo konsultantas Jakobas Nielsenas yra apibrėžęs tris atsako laiko ribas, kurias lemia žmogaus suvokimo gebėjimai. Mokslininko nuomone, 0,1 sekundės riba suteikia vartotojams momentinio atsako jausmą ir tai yra idealus svetainės įkėlimo laikas. 1 sekundė užtikrina beveik sklandų vartotojo srautą – nors ir pastebimas nedidelis vėlavimas, išlieka kontrolės pojūtis. 10 sekundžių yra vartotojo dėmesio išlaikymo riba, tačiau nepaisant to, šiandien daugelis lankytojų svetainę paliks kur kas greičiau.

Statistika kalba pati už save: jei svetainės įkėlimo laikas siekia iki 5 sekundžių, jos atmetimo tikimybė padidėja iki 90 proc., jei iki 6 – 106 proc., o jei iki 10 – net iki 123 proc. Akivaizdu, kad esant lėtam svetainės greičiui, tikėtis didelio lankytojų srauto tiesiog nerealu.

  1. Didesnis greitis – geresni SEO rezultatai

Bet kokios SEO kampanijos sėkmė neatsiejama nuo spartaus ir patikimo hostingo. Visi „Google“ algoritmai skirti tam, kad užtikrintų optimalią patirtį jos naudotojams. Todėl greitos svetainės yra vertinamos palankiau. Norint atsidurti pirmame „Google“ paieškos rezultatų puslapyje, o juo labiau pirmoje vietoje, tiesiog būtina pasirūpinti sparčiu hostingu. Kitu atveju naivu tikėtis didelio svetainės matomumo ir aukštesnių pozicijų organinės paieškos rezultatuose.

  1. Geresnė vartotojo patirtis – didesni konversijų rodikliai

Spartus hostingas padeda užtikrinti didesnį svetainės greitį, kuris būtinas norint lankytojui suteikti puikią patirtį. Na, o ši dažnai lemia didesnius konversijų rodiklius. Išvada – hostingo pasirinkimas gali turėti įtakos jūsų pelnui. Net jei jūsų svetainė nėra el. parduotuvė, vis tiek tikriausiai norite, kad lankytojai imtųsi tam tikrų veiksmų, pavyzdžiui, užsiregistruotų naujienlaiškiui, pradėtų jus sekti socialiniuose tinkluose ar panašiai. Investuodami į spartų ir patikimą hostingą, jūs galite padidinti tokio papildomo žingsnio tikimybę.

Pasirūpinkite savo svetainės sėkme jau dabar. Užsisakykite hostingo paslaugą iš ilgametę patirtį turinčio teikėjo vos per kelias akimirkas. Tegul lėtas svetainės greitis neatbaido lankytojų ir neužkerta kelio jums pasiekti užsibrėžtų verslo tikslų.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *