8 erotinio masažo privalumai Jūsų sveikatai

Parašyta: 2022-05-30 | Kategorija: Skelbimai, Sveikata, Trakai |

Jausmingas masažas ne tik teikia intensyvų susijaudinimo ir jausmingo intymumo malonumą, bet ir suteikia jums nepriekaištingą atsipalaidavimo lygį bei maitina jūsų kūną ir sielą. Be to, yra daug neįtikėtinų privalumų sveikatai, kuriuos sukelia erotinis susijaudinimas ir orgazmas (kurie dažnai nepastebimi!).

Štai net aštuoni stebinantys būdai, kaip jausmingas masažas gali tikrai pagerinti jūsų sveikatą ir gerovę.

Stiprina imuninę sistemą

Jau seniai įrodyta, kad reguliarus masažas padidina baltųjų kraujo kūnelių, kurie atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį, saugant organizmą nuo ligų. Kai masažas yra atliekamas su jausmingais elementais, nauda tik didėja. Tyrimai įrodė, kad reguliariai seksu besimėgaujantys žmonės turi didesnį antikūnų kiekį, kuris apsaugo organizmą nuo mikrobų ir virusų.

Beveik sporto šaka

Kaip dažnai sakome, kad pradėsime sportuoti, bet niekada nieko panašaus nedarome? Tiesą sakant, erotinis masažas iš tikrųjų laikomas mankšta. Tyrimai rodo, kad nuostabiai raminantys rankų judesiai per 45 minutes masažo sumažina kiek mažiau nei 70 kalorijų. O aktyvus seksas gali sudegina iki 120 kalorijų.

Susilpnina širdies smūgio riziką

Daugelis dažnai sako, kad raktas į stiprią širdį yra aktyvus seksualinis gyvenimas – ir ne, tai ne mitas! Pakankamai dažnai atliekamas erotinis masažas gali būti veiksmingas būdas padidinti širdies ritmą ir kontroliuoti estrogenų bei testosterono kiekį. Kai šių hormonų yra mažai, gali prasidėti daugybė problemų. Tyrimas parodė, kad vyrai, kurie seksualiai užsiima bent du kartus per savaitę, perpus mažiau miršta nuo širdies ligų nei tie, kurie retai užsiima seksu.

Sumažina įvairius skausmus

Atsibodo vartoti daug paracetamolio ir ibuprofeno, kad sumažintumėte varginančius skausmus? Uždarykite savo skausmą malšinančių vaistų dėžutę, nes erotinis masažas gali Jums padėti. Magiškas nuostabaus rytietiško terapeuto prisilietimas sukelia endorfinų antplūdį. Endorfinai dažnai vadinami natūraliais kūno skausmą malšinančiais vaistais, nes užmaskuoja skausmo signalus, pasiekiančius smegenis. Dėl to erotinis masažas gali pašalinti galvos, nugaros skausmus ir daug daugiau.

Sumažina prostatos vėžio riziką

Tyrimas parodė, kad vyrai, kurie reguliariai patiria orgazmą, rečiau serga prostatos vėžiu, todėl erotinis masažas visada žada tik laimingą pabaigą! Žinoma, yra daug veiksnių, galinčių padidinti vėžio riziką, tačiau reguliarus erotinis masažas nepakenks.

Palengvina miego problemas

Jei jus kamuoja miego sutrikimai ar net nemiga, erotinis masažas gali būti būtent toks, kokį nurodė gydytojas. Puikiai apmokyto rytietiško terapeuto terapiniai metodai padidina serotonino kiekį, kuris yra gyvybiškai svarbus gero nakties miego hormonas.

Padidina seksualinę ištvermę

Reguliarus erotinis masažas suteiks Jums eržilo ištvermės. Taigi, jei ieškote būdų, kaip suvilioti savo partnerį(-ę) ir padovanoti jam/jai nuostabią ir įsimintiną naktį, erotinis masažas yra geriausia preliudija!

Pašalina įtampą ir stresą

Taigi, pagrindinė masažo priežastis yra streso mažinimas, tačiau, kai masažas yra pagardintas erotika, nauda yra daug didesnė. Vien tik masažo metu atliekami veiksmai suardo sukibimą (raumenų mazgus) ir pašalina streso hormoną kortizolį. Erotinis masažas gali ne tik fiziškai, bet ir emociškai pašalinti stresą. Laimingos pabaigos euforija išlaisvina geros savijautos cheminę medžiagą Oxycontin, kuri maksimaliai padidina malonumą ir skatina pozityvią mąstyseną. Tie, kurie patiria reguliarų orgazmą, taip pat yra dvigubai laimingesni už tuos, kurie to nepatiria.

Kad erotinis masažas eitųsi it per sviestą patariame pasirūpinti pagalbinėmis priemonėmis. Blausus romantiškas apšvietimas žvakių pagalba, raminanti muzika, rožių žiedlapiai ir speciali kosmetika masažui palengvinti vakarą padarys įsimintiną ir kupiną maloniausių pojūčių!

PR

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *