Akcija „Padėkime vaikams“ ir 100 vaikų šypsenų

Parašyta: 2015-12-22 | Kategorija: Naujienos, Politika, Seimas, Trakai |

Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų:

džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu

ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti. 

(P. Coelho)

photo

Jau 25 – tus metus LR Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė organizuoja Kalėdinę labdaros akciją „Padėkime vaikams“, kurioje kaip ir kasmet dalyvavo 100 vaikų iš įvairių socialinių grupių.

Šeštadienio rytą vaikai rinkosi į Trakų kultūros rūmus puikiai nusiteikę, linksmi ir savo nuoširdžiomis šypsenomis, vaikišku juoku pasitiko Kalėdų senelį su dovanomis!

„Šią dieną nušvito visa kas aplink, vaikų juokas, jų nerūpestingumas, nesuvaidintos emocijos ir kai regi jų švytinčias akutes, nušvinta net pati niūriausia diena. Labai nuoširdžiai džiaugiuosi ir dėkoju partneriams, kurie prisideda prie šio renginio: Rūdiškių muzikos mokyklos vokaliniam ansambliui „Svajonėlė“, atlikėjams ir vadovei Marijai Jankovskajai, Trakų kultūros rūmams, Trakų krašto moterų veiklos centrui, Jaunimo organizacijos DARBAS Trakų skyriaus narėms.

Tokie renginiai, skirti vaikams tik dar kartą parodo, kad nuoširdus vaikų dėkingumas ir daromi geri darbai visada suteikia širdžiai neapsakomo lengvumo, nes Kalėdos – tai metas, kada dovanojant prisimenama, kas iš tikrųjų gyvenime yra svarbiausia: tai meilė, kuri pakeičia mūsų gyvenimus, dalinimasis ir kaip jis mus suartina, gerumas, kuris kiekvieną sušildo.“ – kalbėjo LR Seimo narė Dangutė Mikutienė.

Seimo narės Dangutės Mikutienės

Priimamojo biuro inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *