Alanijos verslininkai: „Lietuvoje malonūs žmonės!“

Parašyta: 2015-08-27 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |
Alanijos verslininkų grupės viešnagės Trakuose akimirkos

Alanijos verslininkų grupės viešnagės Trakuose akimirkos

Trakai nepalieka abejingų ir žymiausių pasaulio kurortų atstovų. Apie 50 verslininkų iš garsaus Turkijos Alanijos kurorto, viešėję Trakuose, ne tik žavėjosi mūsų kraštu. Jie ėmė svarstyti ir investavimo galimybes.

Trakus ir Alaniją sieja ilgametė tarptautinio bendradarbiavimo sutartis, nuolatos keičiamasi patirtimi, vyksta kultūros, švietimo mainai. Vis dėlto tokia gausi verslo atstovų delegacija Trakuose lankėsi pirmąkart. Ją sudarė turizmo, statybų, nekilnojamojo turto, baldų, maisto ir žemdirbystės, chemijos pramonės sritims atstovaujantys verslininkai.

Turkijos verslininkai susitiko su rajono savivaldybės mere Edita Rudeliene, administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič ir aptarė esamą bei būsimą bendradarbiavimą. Svečiai lankėsi TonyResort poilsio ir pramogų parke, iškylavo „Galvės“ laivu, susipažino su gamtos bei kultūros paveldu.

Dalindamiesi savo įspūdžiai apie Trakus ir Lietuvą, svečiai tvirtino, kad čia labai gera kvėpuoti, nevargina kaitra, stebina gausybė žalumos ir malonūs, besišypsantys žmonės. Alanijos svečių tvirtinimu, jie jaučiasi panašiai kaip savo tėvynėje nuo karščių pabėgę į kalnų slėnius.

Daugelį svečių maloniai nustebino ir tai, kad Trakuose gyvena tiurkų tautos atstovai  karaimai, be to, turėjo progą paragauti tradicinių karaimiškų patiekalų „Kybynlar“ restorane.

Turkų verslininkai ne tik artimiau susipažino su Trakais, bet ir su galimybėmis verslą plėtoti užsieniečiams, domėjosi nekilnojamojo turto rinka, jos tendencijomis.

Alanijos verslininkų vizitą globojo ne tik Trakų rajono savivaldybė,  Užsienio reikalų ministerija bei  viešoji įstaiga „Versli Lietuva“.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *