ALFA kursai Trakuose jau prasidėjo!

Parašyta: 2017-11-06 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos |

Alfa kursas – tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis ir kviečiama rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Jis yra skirtas visiems, kurie nori geriau pažinti Jėzaus Kristaus mokymą: tiek netikintiesiems, abejojantiesiems krikščionybės tiesomis, tiek tiems, kurie praktikuoja krikščioniškąjį tikėjimą.

Į Alfa kursą atvyko Kairaičių šeima

Spalio 26-ąją Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikos parapijos namuose susirinko per 50 dalyvių, norinčių pagilinti savo krikščionybės žinias. Juos iki pat įėjimo pasitiko žvakėmis nuteistas kelias, rami muzika, užkandžiai ir atviromis širdimis laukiantys ir besišypsantys kurso organizatoriai.
Kiek apšilus kojas ir susipažinus tarpusavyje, visi buvo pakviesti burtis bendrai paskaitai, kurią vedė įmonės CRC consulting įkūrėjas ir valdymo konsultantas Donatas Ramonas. Jis interaktyviai, įtraukdamas susirinkusią auditoriją į bendrą paskaitą, supažindino su pirmąja Alfa kurso tema „Kas yra Jėzus“. Po paskaitos dalyviai buvo pakviesti užkandžiams ir puodeliui arbatos, po kurių sekė diskusijos nedidelėse grupelėse. Kiekviena grupė turi savo vadovą, kuris kuruoja jos veiklą diskusijose nenukrypstant nuo girdėtos temos ir sau patiems atsakant į iškilusius klausimus.
Visas Alfa kursas truks iki gruodžio 28 d., po to įvyks šventinis vakaras, skirtas dalyviams, jų šeimų nariams, draugams, pažįstamiems ir visai bendruomenei – visiems, kurie nori būti šalia.
Alfa kursas – tai vieta ne tik atrasti Jėzų savo gyvenime, tačiau ir žmones, esančius šalia, kurių anksčiau nematėme, šiltą bendravimą, bendraminčius ir, žinoma, visada laukiančią naujų tikinčiųjų bendruomenę, kuri pasiryžusi priimti visus, kurie nori dalytis meile ir šiluma.

Alfa kurso organizatoriai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *