Apdovanoti geriausi rajono verslo ir žemės ūkio atstovai

Parašyta: 2016-12-15 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |
1

Emocingai, uždegančiai buvo pristatyta Rūdiškių seniūnijos ateiteis vizija. Rūdiškės įvardintos kaip medaus kraštas, kurį bus įmanoma lengvai pasiekti ir įprastais keliais, ir ypač greitais traukiniais, ir lėktuvais

Gruodžio 13 dieną „Trasalio“centre buvo pagerbti aktyviausi, geriausių rezultatų pasiekę, socialiai atsakingi rajono savivaldybės verslininkai bei ūkininkai. Jiems buvo įteiktos rajono savivaldybės merės padėkos, pasidžiaugta jų laimėjimais, kurie padeda kurti viso rajono gerovę.

„Kiekvienų metų pabaigoje ateina laikas, kai norime stabtelėti, įvertinti praėjusius metus, pasidžiaugti nuveiktais darbais, padėkoti ir tiesiog pasibūti drauge, pabendrauti. Gruodžio 13-osios  vakarą turėjome puikų renginį, skirtą mūsų rajono verslininkams ir ūkininkams. Esu tikra, kad nepriklausomai nuo užimamų pareigų, tenkančios atsakomybės, visi, kurie tąvakar dalyvavo renginyje, įnešė savo indėlį į mūsų rajono plėtrą, darbo vietų kūrimą, klestėjimą ir sėkmę“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, pradėjusi renginį.

Vardinės  merės padėkos  nominacijoje „Socialiai atsakingas verslas 2016“  buvo skirtos: UAB „Altitudė“, „Nemuno banga“, „Karališka kibininė“, Lietuvos ir Vokietijos UAB „Gealan Baltic“. Įvertinti ir geriausi ūkininkai. Merės vardinės padėkos įteiktos Donatui Marcinkevičiui, konkurso „Metų ūkis 2016“ nugalėtojui, Laimai ir Dariui Kamaičiams, konkurso „ Geriausias ekologinės gamybos ūkis“ laimėtojams, Marijanui Špakovskij, 2016 m. rudeninio arimo konkurso nugalėtojui.

Padėkas rajono ūkininkams taip pat skyrė šalies Žemės ūkio minsiterija, Lietuvos žemės ūkio rūmai, viešoji įstaiga „Ekoagros“, Aukštadvario žemės ūkio mokykla.

Taip pat apdovanota  netoli 40-ies kitų rajono verslo įmonių bei ūkininkų. Po apdovanojimų niekas dar nesiskirstė – įsitraukė į interaktyvų rajono seniūnijų ateities vizijų kūrimą bei protų mūšio kovas. Vakaras buvo kupinas gerų emocijų, išradingumo, šventinės nuotaikos. Jį vedė kraštietis aktorius Giedrius Aarbačiauskas.

 „Esu labai dėkinga kiekvienam –  tiek ūkininkui, tiek verslininkui, tiek visiems šių sričių darbuotojams už atliktus darbus, sukurtus produktus, užaugintą derlių, už pagalbą savivaldybei ir mūsų seniūnijoms, už patarimus, bendradarbiavimą ir draugystę. Dėkoju visiems, kurie palikę savo darbus ir rūpesčius, skyrė laiko šiam susitikimui ir pabendravimui. Lai per šiuos metus nuveikti darbai būna puikus pavyzdys ir įrodymas, kad mylime savo kraštą ir kartu galime nuveikti daug“, – tvirtino rajono merė E. Rudelienė.

3

Merė Edita Rudelienė vardinę padėką įteikė UAB „Altitudė“ vadovui Kęstučiui Biekšai

2

Žemės ūkio ministerijso padėka buvo įteikta ūkininkui Vygantui Marcinkevičiui. Kairėje – merė Edita Rudelienė, dešinėje – merės pavaduotoja Marija Puč

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *