Apie darbus Trakuose

Parašyta: 2020-07-31 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Sveiki, mieli trakiečiai!

Gyvename mieste, kurį mylime ir stengiamės dėl jo visi. Trakai gausiai lankomi turistų, tačiau labai svarbu, kad infrastruktūros gerinimo sprendimai būtų atliekami ne tik dėl svečių, bet ir dėl miesto gyventojų. Kad ir smulkūs darbai, bet jie yra svarbūs trakiečiams, todėl šia informacija noriu pasidalinti su jumis visais.

Besilankantys senosiose Trakų miesto kapinėse pastebėjo, kad buvo įrengtas lieptas – juk nusekus vandeniui ežeruose buvo sunku pasemti vandens. Turime ir daugiau minčių, kaip galėtume pagerinti šių kapinių ir senųjų stačiatikių kapinių infrastruktūrą.

Laiptai tarp Vytauto g. 44 ir 46 namų

Kaip jau žinote, Galvės ir Bernardinų ežerų pakrantėse buvo uždengtos medinės šiukšliadėžės – tokiu būdu ne tik rūpinamės švara ir tvarka mieste, tai yra kartu ir priemonė, siekiant mažinti perinčių paukščių populiaciją Trakuose. Prie švaros ir tvarkos mieste prisidedame mes visi, todėl dar kartą ačiū, kad pakeliate ne vietoje numestą šiukšlę, nepaliekate popieriaus, plastiko, stiklo ar tekstilės tiesiog ant šaligatvio, o nunešate į kitą artimiausią konteinerinę aikštelę.

Laiptai tarp Vytauto g. 52 bei Mindaugo g. 8 ir 10 namų

Galvodami apie visą miestą kaip visumą, matome detales, kurios bado akis, todėl sutvarkyti turbūt patys baisiausi laiptai Trakų mieste praėjime tarp Vytauto g. 52 bei Mindaugo g. 8 ir 10 namų. Taip pat suremontuoti ir laipteliai tarp Vytauto g. 44 ir 46 namų, laiptai su apšvietimu jau baigiami tvarkyti ir ties Vytauto g. 70 namu. Visais jais praeina dideli žmonių srautai – nuo šiol jais vaikščioti bus patogiau.

Įgyvendintas dar vienas ilgai lauktas ir svarbus savivaldybės projektas Žaizdrių gyventojams – visoje Liepų gatvėje įrengti nauji gatvės apšvietimo stulpai. Džiaugiuosi, kad pavyko sutarti su savivaldybės specialistais ir rangovais šiek tiek patobulinti projektą, kad visa gatvė, o ne jos dalis būtų naujai apšviesta.

Lieptas prie senųjų Trakų miesto kapinių

Labai džiaugiamės ir pagerėjusia UAB „Trakų paslaugos“ darbų kokybe – ir šienaujant miestą, ir valant gatves, ir atliekant kitus svarbius darbus tvarkant Trakus. Tai – bendro darbo, bendrų pastangų ir vis gerėjančios komunikacijos rezultatas. Daug bėdų šiemet kyla ir dėl dažnų vėtrų, liūčių, audrų – lūžta medžiai, jų šakos, visa tai reikia sutvarkyti, supjauti, atliekas išvežti į „žaliąsias“ aikšteles. Tą darome visi – ir seniūnijos darbuotojai, ir UAB „Trakų paslaugos“, ir aktyvūs, bendruomeniški žmonės. Ačiū jums visiems!

Kad ir ne visa apimtimi kaip planavome metų pradžioje, tačiau mieste žydi gėlynai – kvepia levandos, žiedus krauna rožės, pelargonijos ir medučiai.

Trakuose žydi gėlynai

Apie parkelį prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio jau girdėjote ir skaitėte, bet labai kviečiu jame apsilankyti patiems – pasisupti taip vadinamose meilės supynėse, patysoti parko gultuose. Ten jauku ir dieną, ir vėlų vakarą, kai užsidega parko apšvietimo lemputės. Jos įsižiebia 22:00 val., o užgęsta 01:00 val. nakties – kad suspėtume ne tik pasigrožėti, bet kartu ir netrukdytume ilsėtis.

Dirbdama visą širdį sudedu į Trakus, nes labai norisi juos matyti vis gražesnius ir patogesnius gyventi. Tačiau nė vienas darbas nebūtų padaromas be komandos, todėl noriu padėkoti visiems seniūnijos ir savivaldybės administracijos darbuotojams, rangovams, kolegoms seniūnams, aktyviems seniūnaičiams ir bendruomeniškiems Trakų seniūnijos gyventojams.

Dėkojame už palaikymą, supratimą, nuomones ir kritiką. Dirbdami vieningai padarysime daug gerų darbų.

Vilma PUIŠIENĖ,

Trakų seniūnijos seniūnė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *