Apie šventes praneša įsižiebusios lemputės

Parašyta: 2018-01-11 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Artėjant gražiausioms metų šventėms kiekviena parduotuvė, kiekvieni namai nušvinta tūkstančiu pačių ryškiausių šviesų, nušvinta langai, laiptinės bei kiemai, tad švenčių laukimą tai nuspalvina pačiomis gražiausiomis bei ryškiausiomis spalvomis ir emocijomis. Metus užbaigiančios šventės neįsivaizduojamos be šimtų įvairiaspalvių lempučių, žėrinčių ant Kalėdų eglučių, o prekybos centrai bei miestų aikštės vilioja praeivius savo puošniomis vitrinomis bei aikštėse spindinčiomis miestų eglėmis.

Niekas negalėtų suskaičiuoti, kiek margaspalvių lempučių nušvinta šventiniu laikotarpiu, tačiau visi žino, kad tai ypač maloniai džiugina akį ir ramiai nuteikia ypatingiausioms šventėms, kurių laukia tiek dideli, tiek maži.

Modernios lemputės dabar naudojamos pagyvinti kiekvieną šventę ar šventinį vakarą, nes jų šviesa suteikia nepaprastą jaukumą bei šilumą visiems šventės dalyviams. Tačiau dar daugiau, lemputės nesudaro tiek išlaidų, kokių reikėtų tikėtis matant kaip gausiai apšviestos įvairios viešos vietos, parduotuvės ar prekybos centrai. Modernios lemputės pagamintos ir veikia pagal specialų veikimo principą, kuris bent šiuo metu yra vienas iš ekonomiškiausių ir labiausiai taupančių išlaidas elektros energijai.

Privalumai atperka trūkumus

Nors kiekvienuose namuose ar kitose vietose vis dar įmanoma rasti ir senovinių elektros lempučių, tačiau specialistai sako, kad modernūs apšvietimo sprendimai ilgainiui visiškai pakeis senojo tipo apšvietimo lemputes, pirmiausia jos nueis į užmarštį dėl savo nepraktiškumo ir trumpo veikimo laiko. Tuo tarpu lyginant su moderniomis lemputėmis, pastarosios jau laimi dėl visapusiškų savo privalumų. Pirma, jos ilgaamžės ir gali tarnauti žymiai ilgiau nei senosios. Kalbant apie naujoviškas LED lempos, yra manoma, kad jos nepakeistos gali veikti ilgiau nei dvidešimt ir daugiau metų. Tai tikra revoliucija apšvietimo sistemų rinkoje, todėl, kol nėra sugalvoja bei išrasta kažkas geriau, šios apšvietimo sistemos drąsiai karaliauja tiek namuose, tiek įvairiuose biuruose.

LED lemputės laikomos moderniomis ne tik dėl savo skleidžiamo šviesos srauto, kuris dažnai prilygsta net dienos šviesai, tačiau ir dėl savo veikimo principo. LED apšvietimą sudaro šviesos diodai, kurie gali būti nuspalvinti įvairiomis spalvomis, taip sukuriant išskirtinį interjerą bei nuostabų apšvietimą. Diodai skleidžia šviesą, tad visi apšvietimo sprendimai pasižymi ekonomiškumu bei mažai elektros energijos naudojančiomis savybėmis. Tai leidžia ne tik džiaugtis išskirtiniais apšvietimais, bet ir dar sutaupyti pinigų, skirtų elektros energijai.

Specialistai teigia, tad toks LED lempučių apšvietimas yra nekenksmingas sveikatai, leidžia maloniai bei šiltai mėgautis sukurta aplinka ir džiaugtis mažėjančiomis sąskaitomis. Skaičiuojama, kad LED lempučių veikimo trukmė gali siekti net 25 tūkst. valandų, tai yra labai ilga veikimo trukmė lyginant su senosiomis lemputėmis. Be to, manoma, kad naudojant šias lemputes galima sutaupytu net iki septynių kartų elektros energijos nei naudojant kitokius apšvietimo sprendimus. LED lemputės kol kas dar yra brangesnės nei įprastinės, tačiau atsižvelgiant į tai, kad jos neperdega, yra ilgaamžės ir jų nereikia dažnai keisti, šios lemputės yra protinga ir ekonomiška investicija.

Daugiau informacijos:

http://www.viltesa.lt/produkto-kategorija/apsvietimas/lempos/led-lempos/

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *