Aptarti kurortų viešosios tvarkos, saugumo klausimai artėjančio vasaros sezono metu

Parašyta: 2019-05-03 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Pasitarimo, skirto viešosios tvarkos, saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimui vasarą, dalyviai

Balandžio 26 d. Trakuose vyko pasitarimas „Viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimas 2019 m. vasaros sezono metu“, kurį surengė Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Trakų rajono savivaldybė.

Pasitarime dalyvavo šalies kurortų ir kurortinių teritorijų vadovai bei atstovai, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla, policijos komisariatų, teismų, prokuratūrų atstovai. Svečius pasveikino rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, atkreipusi dėmesį į institucijų bendradarbiavimą, viešosios tvarkos, saugumo užtikrinimą, svetingumą.
Generalinis komisaras L. Per­na­vas pabrėžė, kad visuomenė saugi, jeigu bus glaudžiai bendraujama ir bendradarbiaujama su savivalda, aktyviai taikomos prevencijos priemonės, kurios ugdo žmonių kultūrą, sąmoningumą, padeda išvengti konfliktų, nelaimių.
Buvo aptarti nauji iššūkiai, iškylantys palaikant viešąją tvarką bei saugumą kurortuose, kurortinėse teritorijose, pasidalinta gerąja patirtimi, diskutuota ir savivaldai, ir policijos bei kitoms institucijoms aktualiais klausimais.
Tradicinis ir kasmet vis kitoje šalies savivaldybėje vykstantis susitikimas šiais metais pirmąkart surengtas Trakuose. Kitąmet jis vyks Druskininkuose.
„Tokie pasitarimai vyksta daugiau nei dešimtmetį, nuo 2007 m. Jie anksčiau buvo skirti tik kurortinių miestų vadovams, tačiau džiaugiuosi, kad įtrauktos ir kurortinės teritorijos, kurioms priklauso Trakai. Buvo labai naudinga aptarti ir mums svarbius viešosios tvarkos, saugumo, eismo priežiūros klausimus tokiame solidžiame formate“, – sakė merė E. Rudelienė.

Trakų rajono savivaldybės informacija
Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *