Ar mobilių oro kondicionierių galingumas skiriasi nuo įprastų oro kondicionierių?

Parašyta: 2021-09-10 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Geros oro kondicionavimo sistemos gali padėti vasaros kaitras išgyventi kur kas paprasčiau, žinoma išvengti sveikatos sutrikdymų, kurie dėl per karšto oro yra visiškai įprasti. Ypač vaikams, senyvo amžiaus asmenims, kurie dažniausiai sunkiai prisitaiko prie labai kardinių temperatūrų pokyčių.

Natūralu, kad oro kondicionieriai tampa daugelio pasirinkimu. Jie tampa tokie patys reikalingi kaip ir geri šilumos siurbliai arba kitos namų šildymo alternatyvos. Juk jų derinys garantuoja, kad visus metus namuose žmogus jausis gerai.

Visgi, kai oro kondicionierių yra tiek daug ir jie tokie skirtingi – rasti labiausiai tinkamus gali būti sunku. Apie tai kalbamės su šios srities ekspertu, kuris teigia, jog vis daugiau lietuvių renkasi kokybišką gyvenimą.

Mobilūs oro kondicionieriai – dažniausias pasirinkimas

Rinkoje siūlomi oro kondicionieriai yra labai įvairūs, tad dažnai neskiriant laiko smulkmenoms yra sunku suvokti – kurie geriausi. Labiausiai gelbėja specialistų konsultacijos, kadangi kintant žmogaus poreikiams bei būsto galimybėms – atitinkamai reikalinga ir konkreti sistema.

Pasak specialistų – šiuo metu ypač daug dėmesio sulaukia mobilūs oro kondicionieriai, kadangi klimato kontrolės sistema montuojama greitai ir paprastai, kainuoja pigiau nei kitos.

Mobilus oro kondicionierius pašalina šilumą, kuri yra surenkama iš patalpos. Tai puikus sprendimas tiems žmonėms, kurie dėl įvairių priežasčių negali sumontuoti sieninio, kasetinio ar kito oro kondicionieriaus arba tiems, kuriems reikia laikinos vėsinimo sistemos į biurą ar kitas patalpas“,- patirtimi dalijasi specialistas.

Kondensatas, kuris surenkamas iš patalpos oro, yra laikomas specialiuose talpose, kurios dažniausiai yra 4-5 litrų. Jas reikia reguliariai šalinti, kad įranga dirbtų toliau“,- priduria.

Vienas svarbiausių aspektų renkantis sistemas yra galingumas, kuris kinta priklausomai nuo patalpos. Kuo ji yra didesnė – tuo galingesnės sistemos reikia. Žinoma, renkantis taip pat vertinama ir patalpa, kurioje įrenginys bus naudojamas. Jeigu joje bus papildomų kaitros šaltinių (pavyzdžiui kosmetologijos kabinetas) – ekspertai dažniausiai siūlo rinktis galingesnius. Tokiu atveju jie gebės aptarnauti patalpas ir tuo pačiu būti ekonomiški.

Įrangos pasirinkimo niuansai

Renkantis įrangą svarbiausia yra vengti padirbinių, kurie bando atkartoti žinomų prekinių vardų kokybę, taip pat, prekybos vietų, kurios siūlo įrangą nelegaliai. Tai yra ryškus signalas, kad ji nebus originali, tad dažniausiai dirba ne taip našiai ir dažniausiai greičiau suges.

Standartiniai mobilūs oro kondicionieriai vėsinamoje patalpoje veikia +16 iki +35°C temperatūros diapazone. Kitoje temperatūroje įrenginys gali veikti ne taip efektyviai. Visgi, remiantis Lietuvos klimatu – tokios sistemos puikiai pakanka.

Papildomai daugeliui žmonių labai patinka tai, jog galima rasti oro kondicionierius, kurie šildo orą. Tokiu atveju įranga bus naudojama visus metus. Mes tokius taip pat rekomenduojamame, kadangi daugiau funkcionalumo – daugiau naudos“, – apie galimybes pasakoja dirbtinio klimato ekspertas.

Taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti įrangoms, kurios turi laiko valdymo mechanizmus. Tokiu atveju bus galima kur kas paprasčiau kontroliuoti vėsinamo oro laiko tarpą. „Geriausia rinktis inovatyvius, nes jie turi daugiau galimybių. Tai gerina žmogaus gyvenimą. Galiausiai, juk sistema perkama ilgiems metams, tad dažniausiai sumokėti kiek daugiau – tikrai verta“.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *