Ar verta keisti iPhone bateriją?

Parašyta: 2021-12-10 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Tinkamai prižiūrimas iPhone gali tarnauti daug metų, tačiau kasdien naudojantis telefonu vis tiek galiausiai turėsite apsvarstyti galimybę pakeisti bateriją. Naujo įrenginio baterija dažniausiai be jokių problemų atlaiko visą dieną, tačiau jau po metų galima pastebėti, jog vis dažniau tenka krauti savo telefoną. Deja, tačiau iPhone baterijos keitimas yra būtinas norint ir toliau naudotis savo išmaniuoju telefonu.

 

 

Kada reiktų pakeisti iPhone bateriją?

Pirmiausia, iPhone baterija pradeda išsikrauti vis greičiau ir greičiau, paskui likus 5 ar 10 %  telefonas tiesiog ima ir išsijungia pats. Nepakeitus baterijos laiku, telefonas pradės išsijungti ir likus 20 – 30 %  arba net ir daugiau. Jeigu jau pastebite, kad telefonas išsijungia nesulaukęs 0 %  tuomet jau ir būtų laikas pakeisti iPhone bateriją.

Kodėl tik profesionalūs telefono meistrai gali keisti baterijas?

Nevalia patiems taisyti savo mobiliųjų telefonų, kad ir kaip nesunku būtų užsisakyti pakaitines dalis. Neretai telefonų meistrams tenka bandyti atgaivinti žmonių „sutaisytus“ telefonus, o dažniausiai jau būna tiek pridaryta žalos, kad to jau ir nepavyksta padaryti. Savo telefono baterijos keitimą verta patikėti tik profesionalams, tokiems kaip PhoneFix, kurie ne tik naudoja tik kokybiškas dalis ir medžiagas, bet ir savo darbams suteikia garantiją. Daugiau apie Phonefix.lt galite rasti: https://phonefix.lt/apple-iphone-baterijos-keitimas/.    

Kodėl verta ir būtina laiku pakeisti iPhone bateriją?

Neretai iPhone savininkai tiesiog nekreipia dėmesio į nuolat išsikraunančią telefono bateriją ir toliau naudoja savo įrenginį kasdieniniams reikmėms. Teoriškai telefonu įmanoma naudotis, jį tiesiog kraunant kelis kartus per dieną, tačiau tai daryti yra labai nerekomenduojama, nes tai gali privesti prie daug rimtesnių problemų. Laiku nepakeitus telefono baterijos, ji pradės pūstis iš vidaus, o tai gali ir suskaldyti iPhone telefono ekraną. Sena baterija po truputi pučiasi telefono viduje ir stumia telefono ekraną į viršų kol telefonas neatlaiko tokio spaudimo ir skyla. Taip įvykus reikės jau dabar keisti ne tik iPhone, bet ir visą ekraną, kas kainuos daug brangiau nei pakeitus tik bateriją.

 Jei pastebite, kad Jūsų telefonas pradeda greičiau išsikrovinėti ir net atsiranda baltos dėmės ekrane tai kuo skubiau pristatykite telefoną diagnostikai iPhone baterijos pakeitimas padės išvengti didesnių problemų ateityje.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *