Artimiausias bendruomeninis bankelis – Trakų kredito unija

Parašyta: 2019-02-01 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Trakai |

Sudėtingame rinkos dėsnių valdomame pasaulyje kartais yra sunku suspėti su nuolat besikeičiančia informacija apie vykstančius rinkos pokyčius. Kas yra skaudžiausia, kad tie pokyčiai taip sudėliojami, kad paprastam žmogui juos pasiekti būtų kuo sunkiau.

Trakų kredito unijos valdybos pirmininkė Jadvyga Dzencevičienė ir administratorius Almantas Urbelis aptaria unijos finansinius rezultatus

Lietuvos Respublikos bankų optimizavimas, grynųjų pinigų operacijų nebuvimas, naujos pensijų išnešiotojų įmonės kelia ypatingą nerimą ir nepasitikėjimą vyresnio amžiaus gyventojams. O ką jau kalbėti apie kaimo žmones, neturinčius savo transporto. Tuomet tenka prašyti kaimyno, kuris nuvežtų iki didmiesčio ir padėtų saugiai atlikti finansinę operaciją.
Įžengiant į 2019 metus Trakuose iš visų bankų, kurie vykdė finansines operacijas ir artimai bendravo su klientais, liko tik bendruomeninis bankelis – Trakų kredito unija, kuri pelningai veikia Trakuose jau penkioliktus metus. Priminsiu, kad jos buveinė yra Trakuose, adresu Vytauto g. Nr. 19-1, o nuotolinė kasa yra Aukštadvaryje, adresu Skrebės g. Nr. 1B. Kontaktiniai tel.: (8528) 51311 arba (8528) 51234, el. paštas trakai@lku.lt.
Kaip žinote, kredito unijos jau beveik du šimtus metų teikia finansines paslaugas savo bend­ruomenėms Europoje ir pasaulyje. Lietuvos Respublikoje veiklą vykdančios kredito unijos yra finansines paslaugas teikiančios kooperatinės organizacijos.
Trakų kredito unija įeina į LCKU kredito unijų grupę, kuri vienija 49 Lietuvoje veikiančias kredito unijas. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo kortelės „MasterCard“, „Maestro“, priima apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Trakų kredito unijos veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.
Trakų kredito unijos etikos kodeksas – politika, skatinanti aukštesnius etikos standartus teikiant paslaugos kredito unijų nariams ir klientams. Mūsų vizija – būti pagrindiniu kredito unijų pasirinkimu ir finansų partneriu. Mūsų misija – esame artima bendruomenių finansinė partnerė, padedame joms stiprėti ir vystytis. Pagrindinė kredito unijos vertybė – sąžiningumas. Mes taupiai naudojame patikėtus išteklius, nariams siūlome tik naudingiausius sprendimus. Esame nepralenkiami savo veik­los srityse, nuolat tobulėjame, taikome inovacijas ir siekiame aukščiausių rezultatų.

Trakų kredito unija savo nariams teikia šias paslaugas:
• Priima indėlius ir kitas grąžintinas lėšas.
• Teikia įvairias paskolas.
• Teikia finansinį laidavimą ir finansines garantijas ūkininkų ir bendruomenių projektams.
• Teikia mokėjimo paslaugas, išduoda mokėjimo korteles.
• Administruoja internetinę bankininkystę.
• Saugo, apskaito ir valdo klientų finansinius išteklius.
Trakų kredito unija – tai narių turtas. Visi kredito unijos nariai kartu yra ir savininkai, nes unijos kapitalas sudaromas iš pajų. Vienam asmeniui pakanka įsigyti vieną pajų, kad taptų kredito unijos nariu. Nesvarbu, kiek pajų turi asmuo – visi kredito unijos nariai turi lygią balso teisę, gali rinkti ir būti išrinkti į unijų valdymo organus. Unija veikia tik savo ir kaimyninių rajonų ribose, todėl mes visada pažįstame savo bendruomenę.
Trakų kredito unija yra pilnavertė finansinė įstaiga. Mūsų teikiamos finansinės paslaugos reglamentuojamos LR įstatymais, indėliams ir paskoloms suteikiamos tokios pat garantijos, kaip kitiems rinkos dalyviams. Taip pat teikiame el. bankininkystės paslaugas, išduodame „MasterCard“ kredito korteles ir „Maestro“ debeto korteles.
Ką, mielieji, Trakų kredito unija Jums siūlo šiandieną?
• Investuokite. Pradėkite nuo atsiskaitomosios sąskaitos, o vėliau atraskite terminuotuosius indėlius ir taupomąsias sąskaitas.
• Pasiskolinkite. Gali būti asmeninės, verslo, studijų, būsto, žemės ūkio paskirties paskolos, pasidomėkite mūsų organizuojamomis akcijomis paskolų palūkanoms.
• Saugiai laikykite pinigus kortelėse. Debeto „Maestro“ ir kredito „MasterCard“ mokėjimo kortelės laukia Jūsų.
• Naudokitės internetine bankininkyste. Visas jau kasdienybe tapusias internetinės bankininkystės operacijas lengvai atliksite vienoje vietoje.
• Atlikite vietinius ir tarptautinius mokėjimus į kitas užsienio šalis.
• Mokėkite įmokas ir mokesčius. Patogiai apmokėkite įmokas ir mokesčius už komunalines bei kitas paslaugas.
• Perveskite savo pensijas į kredito unijoje esančias Jūsų sąskaitas ir Jums nereiks laukti naujų pinigų išnešiotojų. Atvykę į kredito uniją ar į nuotolinę kasą, laisvai pasiimsite savo pensiją.

Maloniai Jūsų laukiame darbo dienomis, nuo 08:00 iki 16:00 valandos.

Pagarbiai
Jadvyga DZENCEVIČIENĖ, Trakų kredito unijos valdybos pirmininkė

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *