Aš – vestuvių svečias! Kokią suknelę rinktis?

Parašyta: 2019-02-18 | Kategorija: Naujienos, Renginiai |

PR

 

Nors vestuvių dieną daugiausia dėmesio yra skiriama nuotakai ir būtent jos suknelei, tačiau pamergės bei visos kitos šventėje dalyvaujančios moterys dažniausiai taip pat atsakingai renkasi drabužius, kurie išliks ne tik atmintyje, tačiau ir nuotraukose. Tinkamiausios šventinės suknelės pasirinkimas daugeliui moterų kelia labai daug klausimų, kadangi pasirinkimas platus, o… kuris geriausias? Juk reikia įvertinti tiek daug modelių, o ir norisi, kad suknelė derėtų ne tik prie figūros, tačiau ir asmenybės.

Jeigu norite pataikyti į taktą, tokiu atveju siūlome nesirinkti juodos spalvos suknelių, kadangi per vestuves dėvėti juodas sukneles paprasčiausiai yra netaktas. Tačiau kiti tamsūs atspalviai galimi. Nors jeigu puikiai atrodote ir su šviesia suknele – geriausia tokią ir rinktis. Tuo pačiu siūlome rinktis sukneles, kurios nėra labai paprastos, turi bent jau minimalius papuošimus. Žinoma, ne visos nori ir mėgsta puoštis, tačiau kartais reikia labai mažai, kad paprasta ir gal kiek nuobodi suknutė atrodytų kur kas geriau. Išbandykite ir rinkitės. Taip pat siūlome atsakingai rinktis aukštakulnius, kurie gali jums suteikti daug skoningumo. Šventinės suknelės dažniausiai puošiamos atvirais aukštakulniais, kadangi su lygiapadžiais atrodysite neskoningai. Žinoma, aukštoms merginoms ir taip ūgio užtenka, tačiau net ir tokiu atveju siūlome rinktis bent jau minimalią pakulnę turinčius batus.

Taip pat per vestuves geriau nesirinkti labai atvirų suknelių. Mes puikiai suprantame, kad gali būti labai karšta ir tokiu atveju nesinori rengtis nieko šilto. Tačiau iš pagarbos, bent juolab bažnyčioje – rinkitės kuklesnes sukneles. Bent jau neturėtų būti atvira nugara, tarpinis variantas – atviri pečiai, tačiau tokiu atveju suknelės neturėtų būti labai trumpos. Geriausias pasirinkimas – kelių ilgio arba ilgos, kurios turi skeltuką iki pusės šlaunų.

Nors per vestuves visi nori atrodyti puikiai, tačiau ieškant Jums labiausiai tinkamos suknelės reikia nepamiršti, kad svarbiausias yra jaunikis su nuotaka, tad saikas – geras draugas. Pasistenkite jiems palikti visą dėmesį, o Jūs paprasčiausiai atrodykite skoningai bei elegantiškai.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *