Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, ir socialinio būsto nuomininkų žiniai

Parašyta: 2019-04-04 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Informuojame, kad Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymas numato pareigą savivaldybių socialinio būsto nuomininkams ir kartu su jais gyvenantiems pilnamečiams jų šeimos nariams Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka kasmet deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už kalendorinius metus.

Nuomininkai, gyvenantys savivaldybės socialiniame būste, ir asmenys ir šeimos, turinčios teisę į paramą būstui išsinuomoti, pasibaigus kalendoriniams metams (iki kitų metų gegužės 1 d.) Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant pajamas).

Atkreipiame dėmesį, kad socialinio būsto nuomos sutartys su nuomininkais, nedeklaravusiais turto (įskaitant pajamas) už kalendorinius metus Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka, bus nutraukiamos.

Asmenys ir šeimos, esančios turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąraše, iš jo išbraukiami, kai asmuo ar šeima, pasibaigus kalendoriniams metams (iki kitų metų gegužės 1 dienos) nepateikė Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos.

Informacija teikiama telefonu (8 528) 58 308, Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriuje, Trakų rajono savivaldybėje, Vytauto g. 33, Trakų m.

Trakų rajono savivaldybės administracijos
 Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyrius

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *