Atidaryta nauja Trakų autobusų stotis

Parašyta: 2022-11-18 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Naujasis Trakų autobusų stoties pastatas. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Vakar, lapkričio 17 d., atidaryta nauja, moderni Trakų autobusų stotis, o šįryt ji jau laukė pirmųjų keleivių ir vežėjų.

Nors Trakų autobusų stoties ir prekybos komplekso statybos darbus planuota užbaigti pirmąjį 2023 metų ketvirtį, ji duris atvėrė šiais Trakams svarbių įvykių, renginių kupinais jubiliejiniais metais, įgyvendinant ir kitus miesto gyventojų gerovę kuriančius infrastruktūros projektus. Prieš metus buvo uždarytas senasis stoties pastatas, o šiemet jo vietoje išaugo 2 400 kv. metrų ploto statinys, kurio sąmatinė vertė siekia apie 3,8 mln. eurų.

Perkirpta simbolinė juostelė ir Trakų autobusų stotis atidaryta. Simboliniai naujojo pastato raktai įteikti (iš kairės) UAB „Trakų autobusai“ direktoriui Rolandui Lenkauskui, UAB „Rimi Lietuva“ generaliniam direktoriui Vaidui Lukoševičiui, Trakų rajono savivaldybės merui Andriui Šatevičiui ir UAB „Trastas“ vadovui Dariui Nedzinskui. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Naujojo stoties pastato atidarymo ceremonijoje dalyvavo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, pavaduotoja Dovilė Daudaitė, UAB „Trakų autobusai“ direktorius Rolandas Lenkauskas, investuotojo, projektą vykdančios UAB „Trastas“ vadovas Darius Nedzinskas, generalinės rangovės UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ atstovai. Kaip ir dera, buvo iškilmingai perkirpta juostelė ir tarti sveikinimo žodžiai.

Viešojo transporto keleivių ilgai laukta šviesi, šilta ir žalumos kupina laukimo salė. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Stotyje keleivius pasitiks šviesi, šilta ir jauki keleivių laukimo salė, moderni informavimo įranga, o įlaipinimo aikštelėse stebins du ilgai laukti ISUZU „Novociti Volt“ autobusai, kuriuos UAB „Trakų autobusai“ Lietuvoje įsigijo pirmieji. Naujieji autobusai yra visiškai elektriniai, jų emisija nulinė ir į aplinką jie neišskiria anglies dioksido (CO2) dujų. Taip pat UAB „Trakų autobusai“ teritorijoje įrengta nauja elektromobilių įkrovimo stotelė. Taigi, Trakams judant Europos žaliojo kurso kryptimi, keleiviams ir vairuotojams bus siūlomos patogios kelionės ekologišku transportu.

UAB „Trakų autobusai“ įsigyti nauji elektriniai ISUZU „Novociti Volt“ autobusai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Siekiant patenkinti kuo daugiau Trakų miesto gyventojų ir svečių poreikių, šalia veiks ir AB Lietuvos pašto skyrius, telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ salonas, gėlių parduotuvė, vaistinė „Benu“, veterinarijos vaistinė „Vet 1“, vieno didžiausių pilstomo alaus tinklų „Alynas“ baras ir prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė.

„Trakiečio kortelės“ privalumais besinaudojantis Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius vienas pirmųjų išbandė žaliąjį autobusą. Agatos Beliak nuotr.

Simbolinis naujojo pastato raktas. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Elektrinį autobusą pirmieji išbandė Trakų rajono savivaldybės, UAB „Trakų autobusai“ ir kompanijos ISUZU atstovai. Agatos Beliak nuotr.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *