Auga nauja žurnalistų karta

Parašyta: 2019-06-14 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos |

Trakų rajono Lentvario pradinėje, kaip ir daugelyje Lietuvos mokyklų, nuskambėjo paskutinis skambutis pradinukams.

 

Jaunieji žurnalistai su vadovu Alfonsu Kairiu

Įteikusi mokiniams apdovanojimus už gerą mokymąsi, dalyvavimą popamokinėje veikloje, mokyklos direktorė, puiki vadybininkė ir inovatyvumo skatintoja Ona Ramanauskienė, palinkėjo visiems – pedagogams ir vaikams – sveikos, saugios, žingeidžios vasaros.

Jaunųjų žurnalistų būrelio vadovas (šių eilučių autorius) įteikė pažymėjimus jį lankiusiems. Anot būrelio nario, mokinio Mato Kvietkauskio ir kitų, būrelio metu išmokta bendravimo kultūros, žinučių, interviu, reportažų rašymo meno, sužinota, kad svarbiausia žurnalistui yra akylus žvilgsnis, tiesos sakymas ir daug kitų dalykų.

Įteiktuose pažymėjimuose puikuojasi įrašas: ,,… klasės mokinys (-ė) sėkmingai baigė Jaunųjų žurnalistų būrelio užsiėmimus ir jam (-ai) suteikiamas Jaunojo žurnalisto vardas“. Pažymėjimas patvirtintas mokyklos direktorės Onos Ramanauskienės ir būrelio vadovo žurnalisto Alfonso Kairio parašais bei mokyklos antspaudu.

Primintina, kad tai jau 8-oji Jaunųjų žurnalistų būrelio laida: ją baigė net 13-ka II–III kl. mokinių (auklėtojos Saulena Jakaitytė, Danguolė Danilkevičienė, Rimutė Nareikienė, Simona Zdanavičiūtė).

Džiugu, kad šioje mokykloje suteikta galimybė augti naujai žurnalistų kartai.

Alfonsas KAIRYS,

 Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, Jaunųjų žurnalistų būrelio vadovas

Šaltinis www.klevualeja.lt

 

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *