Aukštadvario bažnyčioje Sutvirtinimo sakramento šventė

Parašyta: 2014-04-10 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

IMG_7293Sekmadienį   į  Aukštadvario Kristaus  Atsimainymo  Bažnyčią gausiai susirinko parapijiečiai susitikti su čia atvykusiu Kaišiadorių vyskupu ordinaru  Jonu Ivanausku. Vyskupo bažnyčioje laukė ir dvidešimt septyni jaunuoliai , kuriems vyskupas turėjo suteikti  Sutvirtinimo sakramentą.

Šv. Mišių, kurias aukojo vyskupas  J. Ivanauskas ir Kaišiadorių Vyskupijos generalvikaras  teol. dr. Algirdas  Jurevičius, Aukštadvario bažnyčios klebonas monsinjoras   Vytautas  Kazys Sudavičius perskaitė pranešimą apie parapijos veiklą.

Vyskupas J. Ivanauskas sakydamas pamokslą priminė, kad visi žmonės mirtingi ir ragino daugiau rūpintis dvasiniais dalykais, o ne visas jėgas atiduoti materialinio turto kaupimui.  Pasak vyskupo, mirties atveju  netenka prasmės visi turtai,  užtarnauti postai, apdovanojimai. Nutolęs nuo Dievo ir bažnyčios žmogus išnyksta visiems laikams, o  tikintieji, kurie visą gyvenimą tarnauja Dievui, užsitarnauja amžinąjį gyvenimą, nes mirus išnyksta tik kūnas, bet  amžina išlieka siela.

Vyskupas  ragino gyventi  sąžiningai, nepamiršti  Dievo, džiaugėsi, kad  šv. Mišiose dalyvauja daug  jaunimo, siūlė jaunuoliams aktyviau dalyvauti parapijos veikloje. Vyskupas padėkojo klebonui monsinjorui  V. K. Sudavičiui  ir parapijiečiams už gražiai tvarkomą bažnyčią, taip pat dėkojo Aukštadvario seniūnijai, Trakų rajono savivaldybei ir kitoms rajono įstaigoms bei bendrovėms už paramą bažnyčiai.

 

Kęstutis Petkūnas, autoriaus nuotr.

IMG_7281

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *