Aukštadvario gimnazijos profesijos moksleiviai stažuojasi net Maltoje

Parašyta: 2021-11-17 | Kategorija: Aukštadvaris, Gimnazija, Jaunimas, Kelionės, Mokyklos, Naujienos, Seniūnijos, Trakai |

Aukštadvario gimnazijos profesijos moksleiviai 2021 metų spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje dalyvavo trijų savaičių stažuotėje Maltoje. Stažuotė vyko pagal Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, mobilumo projektą. Šio projekto tikslas – tobulinti besimokančiųjų ir absolventų kompetencijas užsienio verslo įmonėse siekiant konkurencingumo globalioje darbo rinkoje.

Stažuotės metu profesijos moksleiviai atliko praktiką užsienio įmonėse, realiose darbo vietose tobulino savo praktinius profesinius įgūdžius, gilino savo profesines žinias ir sugebėjimus, ypač kreipiant dėmesį į jų atitikimą darbo rinkos ir darbdavių poreikiams. Stažuotė jos dalyviams leido pakelti pasitikėjimo savimi lygį, paskatinti dalyvių tarpkultūrinį sąmoningumą ir toleranciją aplinkinių atžvilgiu, susipažinti su užsienio šalies kultūra ir žmonėmis.

Kiekvienam stažuotėje pagal šį projektą dalyvavusiam moksleiviui buvo išduoti Europaso mobilumo dokumentai bei priimančių partnerių stažuotės sertifikatai.Šią stažuotę, kaip ir visą projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Projektų vadovė

Dalia Mockeliūnienė

Projekto rengėjų nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *