Aukštadvario seniūnija tapo konkurso „Valstybę kuriame mes“ nugalėtoja

Parašyta: 2019-03-21 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |

 Šių metų kovo 20 d. džiugi naujiena pasiekė Aukštadvario seniūniją. Lietuvos Respublikos kultūros, socialinės apsaugos ir darbo bei žemės ūkio ministerijų 2018 m. skelbtas konkursas Lietuvos Respublikos seniūnijoms „Valstybę kuriame mes“, organizuotas Lietuvos valstybės šimtmečio proga, jau pasiekė finalą. Šio projekto globėja yra Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Iš visų seniūnijų, dalyvavusių konkurse „Valstybę kuriame mes“, šio konkurso antrajame etape buvo atrinktos 32 seniūnijos. O trečiajame etape šio projekto atrankos komisijos dėka buvo atrinkta trylika geriausių Lietuvos Respublikos seniūnijų, tarp jų ir Trakų rajono Aukštadvario seniūnija. Kiekvienai nominuotai seniūnijai buvo įteikti trijų LR ministrų pasirašyti diplomai ir 8000,00 Eur piniginės premijos.

Kovo 20 d. aktyviausi seniūnijų seniūnai, bendruomenių lyderiai bendravo su Prezidente Dalia Grybauskaite (penkta iš kairės)

Aktyviausių Lietuvos Respublikos seniūnijų seniūnai, bendruomenių lyderiai kovo 20 d. buvo pakviesti į LR Prezidentūrą. Aukštadvario seniūniją atstovavo mokyklos – darželio „Gandriukas“ direktorė Vilė Lauruševičienė, laikinai einanti Aukštadvario seniūnės pareigas Zita Aniulienė, Aukštadvario bendruomenės pirmininkas Vytautas Zalieckas, bendruomenės pirmininko pavaduotoja Veronika Pilipavičienė ir asociacijos „Aukštadvario žiburiai“ tarybos pirmininkė, buvusi Aukštadvario seniūnė, šio projekto vadovė Jadvyga Dzencevičienė.

LR Prezidentūroje lankėsi (iš kairės) Vilija Pilipavičienė, Kęstutis Vilkauskas, Vytautas Zalieckas, Jadvyga Dzencevičienė

Susirinkusiuosius pasveikino LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak šalies vadovės, pirmasis Lietuvos valstybės šimtmetis paskatino atsigręžti į seniūnijas, kurios yra arčiausiai žmogaus ir geriausiai žino ko jam reikia. Šis konkursas dar kartą įrodė, kad negali būti užmirštų vietovių, nes jose vyksta visai Lietuvai reikšmingi dalykai. Sveikindama konkurso nugalėtojus, Prezidentė linkėjo išlikti pilietiškiems, kūrybingiems ir tęsti gražius darbus. Juk seniūnijų lygiu vykstantys pokyčiai daro visą Lietuvą gražesnę, saugesnę ir labiau bendruomenišką. Gražiausius padėkos žodžius mums skyrė LR ministrai, rajonų merai, seniūnai.

Konkursas „Valstybę kuriame mes“ – didžiulis Aukštadvario seniūnijos, mokyklų, įstaigų, asociacijų ir gyventojų nuopelnas, kuris skatino seniūnijos aktyvumą, vienijo seniūnijos įstaigas, asociacijas ir gyventojus pozityviai veiklai ir stiprino dėmesį socialiniams gyventojų poreikiams. Konkursas motyvavo ir vietos savivaldą.

Mieli skaitytojai, labai malonu viešai skelbti šią žinią ir kartu su Jumis pasidžiaugti tokiu ypatingu Aukštadvario seniūnijos įvertinimu. Aš dėkoju Aukštadvario seniūnijos, mokyklų, visų įstaigų ir asociacijų kolektyvams, gyventojams už puikią iniciatyvą konkurse „Valstybę kuriame mes“ ir kviečiu būti vieningiems. Bendrystės pagrindais puoselėkime mūsų gražųjį Aukštadvarį, kuriame visiems būtų labai gera ir jauku.

Jadvyga DZENCEVIČIENĖ,

asociacijos „Aukštadvario žiburiai“ tarybos pirmininkė, šio projekto vadovė

Nuotr. iš Jadvygos Dzencevičienės asmeninio archyvo

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *