Aukštadvario žemės ūkio mokykloje – susitikimas su garbingais svečiais

Parašyta: 2014-05-09 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Seniūnijos |
Susitikimo dalyviai

Susitikimo dalyviai

Gegužės 5-ąją dieną Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje abiejų mokyklų bendruomenės susitiko su garbingais svečiais: LR Seimo pirmininkės pirmuoju pavaduotoju Vydu Gedvilu, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku, kandidatu į LR Prezidentus Artūru Paulausku, Švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu, Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininke Dangute Mikutiene. Susitikimą pradėjęs A. Paulauskas apžvelgė šiandieninę šalies politiką ir pristatė savo rinkiminės kampanijos pagrindinius tikslus ir uždavinius bei palinkėjo visiems aktyviai dalyvauti LR Prezidento rinkimuose. Seimo pirmininkės pavaduotojas V. Gedvilas pasidalino mintimis apie šalies jaunimo problemas, aptarė, kaip tas problemas būtų galima spręsti, ypatingą dėmesį skirdamas nedidelių miestelių sporto salių ir aikštynų atnaujinimui. Taip pat V.Gedvilas pabrėžė rinkimų į Europarlamentą svarbą, nes, pasak jo, Lietuvos europarlamentarai išvien veikdami gali daug nuveikti savo šalies labui. Didžiausio susidomėjimo sulaukė Švietimo ir mokslo ministro D. Pavalkio kalba, kurioje ministras aptarė švietimo problemas bei jų sprendimo būdus, akcentavo, kad Lietuvoje didėja profesinio mokymo svarba ir reikalingumas. Ministras atsakė į jam pateiktus klausimus, pažadėjo, kad tikrai skirs dėmesį tiek Aukštadvario žemės ūkio, tiek vidurinės mokyklos problemų sprendimui.
Susitikimo pabaigoje Seimo  vicepirmininkas V.Gedvilas įteikė abiejų mokyklų direktoriams atminimo dovanėles, o profesijos mokytoja metodininkė V. Nairanauskienė  abiejų mokyklų  bendruomenių vardu gimtadienio proga pasveikino ministrą D. Pavalkį, palinkėdama sėkmės vadovaujant šalies švietimui.
Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktorius J. Kazlauskas padėkojo svečiams už  susitikimą  ir pakvietė dar ne kartą apsilankyti Aukštadvaryje.

Dainius KAZLAUSKAS,
Aukštadvario žemės ūkio mokyklos lietuvių kalbos mokytojas


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *