AŽŪM krepšininkai – turnyro nugalėtojai

Parašyta: 2013-10-18 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |
100_9917

Krepšininkai (iš kairės į dešinę): R. Radzevičius, T. Černiauskas, A. Tumas, V. Bertlingas su kūno kultūros vyr. mokytoja R. Kulakovskaja (antra iš kairės)

2013 m. spalio 11 d. Švenčionių rajono Adutiškio vidurinėje mokykloje vyko Vilniaus regiono Aukštaitijos zonos kaimo mokymo įstaigų krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo 8 komandos. Trakų rajono garbę gynė Aukštadvario Žemės ūkio mokyklos krepšinio komanda, kurią sudarė kūno kultūros vyr. mokytojos Ritos Kulakovskajos vadovaujami sportininkai: Augustinas Tumas, Titas Černiauskas, Rytis Radzevičius, Vaidas Bertlingas. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kurių laimėtojai kovėsi finale. Gana nesunkiai iškovoję pergales savo pogrupyje, AŽŪM krepšininkai pusfinalyje įveikė Ignalinos rajono Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos komandą ir finale susikovė su Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos krepšininkais.

Pademonstravę gražų komandinį žaidimą ir taikliai atakavę varžovų krepšį Aukštadvario žemės ūkio mokyklos krepšininkai iškovojo I-ąją vietą ir buvo apdovanoti taure, diplomais ir čempionų medaliais.

Sveikiname šauniuosius sportininkus ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Rita KULAKOVSKAJA

Autorės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *