Batai rudeniui: kokie jie turi būti?

Parašyta: 2019-11-07 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

PR

Lietuviškas klimatas labai permainingas, tad kiekvienas lietuvis savo spintoje turi turėti bent kelių skirtingų modelių bei šiltumo batus, kurie padeda išvengti ir šalčio, ir drėgmės. Dažniausiai didžiausia rūpestį kelia ruduo, kadangi būtent lietus ir dargana yra patys didžiausi dirgikliai, kurie iššaukia įvairias ligas. Suprantama, kad tinkamai apsaugotos kojos gali padėti to išvengti, tad aptarsime kelis niuansus, kurie užtikrins, kad Jūsų kojos visada bus apsaugotos ir net blogiausios lapkričio dienos nebus baisios.

Miestomada.lt siūlo labai platų rudeniškų batų pasirinkimą, tad įvertinkite mūsų aptartus kriterijus ir peržiūrėkite kataloge esančius pasiūlymus.

Jeigu oras dar gana neblogas, tokiu atveju Jūsų spintoje turi būti sportinė avalynė, kuri suteiks judėjimo malonumą. Daugelis pagalvoję apie sportinę avalynę pirmiausia įsivaizduoja paprastus kedus, tačiau toks požiūris  yra gana klaidingas. Paprasčiausiai šiuo metu rinkoje batų pasiūla išties labai plati ir paprasčiausi kedai gali būti labai įvairūs. Svarbiausia nepamiršti, kad ruduo yra tarpinis variantas tarp vasaros ir žiemos, tad daugeliui atrodo, kad puikai tinka lengvi batukai. Tai nėra tinkamas požiūris. Rinkitės sportinę avalynę, kuri yra šiltesnė, kuri yra papildomai apšildyta ir gal net turi didesnę platformą. Tokiu atveju net ir eidami per balas neteks nerimauti, kad kojos gali atšalti.

Taip pat rudeniui geriausias pasirinkimas yra odiniai batai. Žinoma, galimi ir zomšiniai, tačiau jie netinkami tada, kai lyja, o sutikite, rudens metu lyja labai daug. Geriausia, kai odiniai batai turi papildomus apšiltinimus. Tokiu atveju išvengsite ne tik drėgmės, tačiau taip pat ir šalčio. Geriausias pasirinkimas yra dirbtiniai eko batai. Jie ne tik gana populiarūs, tačiau taip pat kainuoja pigiau nei tikri, puikiai priglunda prie kojos, tarnauja ilgai. Odiniai batai gaminami iš gyvūno yra atgyvena, kurios vengti siūlome ir jums.

Daugeliui atrodo, kad rudeniui labiausiai tinka tamsūs batai. Paprasčiausiai daugelio apranga taip pat tamsi, tad prie to derinama ir avalynė. Nesiremkite šia taisykle, kadangi kaip tik ryškūs batai yra puikus pasirinkimas, kuris jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir padės gatve žengti tarsi podiumu. Rinkitės ryškesnius batus, dekoruotus įvairiais akcentais. Apskritai stilių įvairovė labai plati, tad verta palyginti kuo daugiau variantų arba dar geriau – įsigyti bent jau kelis modelius. Tokiu atveju batus, kaip ir drabužius, bus galima koreguoti pagal nuotaiką.

Gera avalynė rudeniui padės išvengti ne tik balų, tačiau taip pat ir ligų, kurios dažniausiai apninka tada, kai žmogus sušąla kojas. Atsiminkite, kad geri batai – būtini. Ypač – rudens sezonui, kai tenka eiti per balas.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *