„Beatles‘n‘Jazz“ & Valerijus Ramoška

Parašyta: 2014-12-02 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

gjf_ziema600x600

„The Beatles“ – džiazo ritmu. Nostalgiška, brangu ir iki skausmo tikra. Šio koncerto idėja gimė 2009 metais muzikos studijoje susitikus seniems draugams, profesionaliems muzikantams ir jiems  prisiminus vaikystėje išgirstą nepamirštamą „The Beatles“ muziką.

Gerai žinomas Lietuvoje bliuzo atlikėjas Aleksandras Belkinas pasiūlė įgyvendinti šią idėją savo draugams. Taip projektas buvo pavadintas „Beatles‘n‘Jazz“. Joje skamba puikiai pažįstamos „The Beatles“ dainos, pateiktos džiazo harmonijoje, bei standartinės džiazo kompozicijos.

A. Belkinas – vokalistas, grojantis akustine ir elektrine gitaromis, lūpine armonikėle – publikai gerai žinomas džiazo, bliuzo, rokenrolo grupių atlikėjas, kurį galima laikyti šių muzikos krypčių Lietuvoje vienu iš klasikų. Aleksandras yra grojęs pirmojoje bliuzo grupėje Lietuvoje „Hilda Blues Band“, o 1992 metais su draugais įkūrė roko ir bliuzo grupę „The Road Band“. Pastaroji grupė gyvuoja lig šiol, yra išleidusi 12 albumų.

A. Belkinas per netrumpą savo muzikinę karjerą su įvairiomis grupėmis yra koncertavęs daugelyje Europos šalių, grojęs su muzikantais iš užsienio, taip pat JAV. Muzikantas yra pelnęs pripažinimą ir apdovanojimų įvairiuose festivaliuose, yra „The World Resophonic Association“ narys, įtrauktas į  geriausių pasaulyje lūpine armonikėle grojančių muzikantų gretas.

Kai kas gali nustebti šiame projekte išgirdęs ir vieną geriausių šalies džiazo trimitininkų Valerijų Ramošką. Vis dėlto tie, kas atidžiai seka Valerijaus karjerą, žino, koks visapusiškas ir kūrybingas šis muzikantas. Vien ko vertas prieš kelerius metus jo sukurtas džiazo baladžių projektas.

Valerijus – vienas veikliausių Lietuvos džiazmenų, virtuoziškas trimitininkas, puikiai išmanantis moderniojo džiazo stilius ir valdantis platų raiškos priemonių arsenalą. Iškilus solistas ir lankstus, lengvai prisitaikantis prie įvairių lyderių ir stilių. Per savo muzikinę karjerą koncertavo daugelyje pasaulio šalių.

Trakai Jazz.lt informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *