„Betonika“ koncentruoja savo veiklą Trakuose

Parašyta: 2020-01-15 | Kategorija: Naujienos, Senieji Trakai, Trakai |

Šiandien surenkamojo gelžbetonio konstrukcijų gamintoja „Betonika“ pranešė apie planus savo produkcijos gamybą Lietuvoje sutelkti Trakuose. Čia bendrovė turi 2007 m. atidarytą modernią gamyklą, įsikūrusią verslui geografiškai patraukliose Trakų apylinkėse.

„Šiuo metu, savo pajėgumais viršydama Lietuvos rinkos paklausą, „Betonika“ planuoja sutelkti produkcijos gamybą Trakuose. Dėl šios priežasties pradėtas antrosios gamyklos, Kaune atidarytos 1966 m., uždarymo projektas. Dėka puikiai savo darbą išmanančių komandų, Kauno gamykla veikė iki šiol, tačiau dėl per didelių veiklos sąnaudų ją išlaikyti tapo neefektyvu“, – sako „Betonikos“ vykdantysis direktorius Juris Germanis.

„Šis gamybos procesų organizavimo pokytis – mūsų siekis užtikrinti, kad taptume labiau tvarūs, patenkindami savo klientų poreikius“, – priduria jis.

„Betonika“ jau daugiau nei 50 metų Lietuvoje yra viena pagrindinių įmonių, teikiančių surenkamo gelžbetonio konstrukcijų sprendimus gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties pastatams. Priklausomai nuo klientų poreikių, „Betonika“ gamybai planuoja pasitelkti ne tik modernią gamyklą Trakuose, bet prireikus ir seserines įmones Baltijos šalyse.


Martynas PASILIAUSKAS,

„Integrity PR“


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *