Bevandeniškių miškas pagausėjo 2000 ąžuoliukų

Parašyta: 2019-04-19 | Kategorija: Gamta, Naujienos, Trakai |

Balandžio 13 d. Trakų rajono liberalų komanda rinkosi į jau tradicija tapusia akciją „Medelių sodinimas 2019″.

Trakų rajono liberalų komanda pasodino apie 2 000 ąžuoliukų ir 800 eglaičių

Energingai nusiteikę liberalai vyko į Bevandeniškių mišką, esantį Lentvario girininkijoje, kuriame buvo paruoštas 1 hektaro miško arimas. Akcijos dalyviai pasodino apie 2 000 ąžuoliukų ir 800 eglaičių.

Prie akcijos „Medelių sodinimas 2019“ prisijungė ir Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė su dukra, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius su vaikais, Trakų rajono savivaldybės tarybos nariai Nijolė Lisevičienė, Inesa Židonytė, Marius Šokaitis ir kiti Trakų r. liberalų sąjūdžio nariai bei draugai.

„Rezultatai pranoko lūkesčius, nesitikėjau tokio gausaus bendraminčių palaikymo. Darbai vyko su dideliu entuziazmu ir gera nuotaika. Džiugu, kad medelius noriai sodino ir mažieji akcijos dalyviai, o pasodintu mišku džiaugėsi ir VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninio padalinio specialistai S. Miliauskas ir S. Radzevičius, kurie uoliai prižiūrėjo visą darbų procesą. Sulaukėme nė vieno entuziasto norinčio prisidėti prie miškų sodinimo, tad akciją tikrai tęsime ir kitais metais“, – kalbėjo akcijos „Medelių sodinimas 2019“ organizatorius Eitvydas Juškauskas.

 

LR Liberalų sąjūdžio Trakų r. skyriaus inf.

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *