Bituminiai stogai – vertinantiems ekonomiškumą

Parašyta: 2021-02-17 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

 

Kad stogas yra viena svarbiausių kiekvieno pastato dalių, su tuo sutinka kiekvienas. Taigi, nieko keista, kad būtent stogo dangai yra keliama ypač daug įvairių reikalavimų. Tarp dažniausiai sutinkamų, yra ir ekonomiškumas. Taigi, šį kartą atsakysime į klausimą, kokią stogo dangą turėtų rinktis tie, kurie vertina ekonomiškus sprendimus? Drąsiai galima sakyti, kad būtent bituminiai stogai yra vienas geriausių pasirinkimų. Kodėl?

Viena iš priežasčių, kodėl būtent bituminis stogas yra ypač ekonomiška investicija, yra šio gaminio kaina. Jei palygintume, kiek kainuoja bituminiai stogai ir, kokia yra kitų rūšių stogų kaina, pamatytume, kad būtent bituminės stogo dangos kaina yra labai patraukli.

Tačiau ir tai dar ne viskas – juk norint uždengti stogą, būtina suskaičiuoti ne  tik tas išlaidas, kurių pareikalauja stogo dangos įsigijimas bet ir tas, kurių pareikalaus montavimo darbai. Kai kuriais atvejais, ši suma gali pareikalauti maždaug tiek pat išlaidų, kiek jų reikės ir stogo dangos įsigijimui. Vis dėlto, ekonomiškumą vertinantys žmonės, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad bituminę stogo dangą sumontuoti yra ypač nesunku, todėl šį darbą galima atlikti patiems ir tokiu būdu gerokai sumažinti stogo dengimui skirtą biudžetą.

Kalbant apie ekonomiškus pasirinkimus, verta akcentuoti, kad tokiu tikrai nepavadinsi to gaminio, kuris jau po kelerių metų (arba, kai kalbame apie stogo dangą, tinka, net ir keliolikos metų laikotarpis), reikalauja atnaujinimo darbų. Atnaujinimo darbai iš tiesų gali pareikalauti nemenkų išlaidų, tačiau jų tikrai nebus, jei pasirinksite bituminę stogo dangą. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad ši danga yra itin atspari neigiamam aplinkos poveikiui, todėl ilgai išlaiko puikų pirminį vaizdą, o svarbiausia – tarnauti gali net 50 – 60 metų.

Taigi, kaip matyti, bituminiai stogai yra iš tiesų puikus pasirinkimas, jei jus domina ekonomiški sprendimai. Lyginant su kitomis stogo dangos rūšimis, bituminė danga kainuoja nedaug; be to, ją nesudėtinga sumontuoti patiems, tad galite išvengti papildomų išlaidų, o taip pat – neteks atlikti ir atnaujinimo darbų.  Daugiau apie šio pasirinkimo naudą galite sužinoti užsukę į https://www.bmigroup.com/lt/produktai/ploksti-stogai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *