Brangūs Trakų rajono žmonės, ačiū

Parašyta: 2021-10-13 | Kategorija: Naujienos, Rinkimai, Trakai |

Brangūs Trakų rajono žmonės,

Nacionalinio susivienijimo iškeltas kandidatas teisininkas Ramūnas Aušrotas surinko 4,45 procento Trakų rajono mero rinkimuose. Surinko juos sunkiu darbu, aplankęs ir pasikalbėjęs su daugybe gyventojų, atstovaudamas vienintelei šiuose rinkimuose iš biudžeto neišlaikomai partijai.

Susikūrę tik praėjusiais metais, 2020 metų Seimo rinkimuose Trakuose nebuvome nuveikę nieko ir čia tada surinkome 1,5 procento. Dabar šis skaičius trigubas ir, svarbiausia, aiškiai peržengia savivaldybių tarybų rinkimų slenkstį, o Trakų miesto apylinkėje surinkta virš 9 procentų. Tai ratas mąstančių apie Lietuvos ateitį žmonių ir pamatas žengti į Trakų savivaldybės tarybą 2023 metais. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu bus ir toliau nuosekliai dirbama su rajono problemomis. O kuo mes skiriamės nuo kitų partijų? Būtent tuo, jog nuosekliai dirbame ne tik per rinkimus.

Esame labai dėkingi jums visiems, kurie patikėjo Ramūno nuoširdumu, kompetencija, sąžine ir rūpesčiu Trakų rajono ateitimi. Kreipiamės į visus balsavusius už Ramūną Aušrotą, mūsų partiją ir Ramūną palaikančius Trakų rajono žmones. Labai norėtume turėti galimybę su visais jumis pabendrauti asmeniškai, sukurti su jumis artimą ryšį ar išlaikyti jau esamą. Jūs galite prisidėti ir mums pagelbėti tolesniuose darbuose netgi neinvestuodami tam daug savo laiko. Pradžiai tereikia, kad praneštumėte apie save, parašydami Ramūnui savo nuomonę apie padėtį Trakuose, pastabas ir kritiką mūsų darbui ar bet kokiomis kitomis susijusiomis temomis. Rašykite mums el. pašto adresais: trakai@susivienijimas.lt arba ramunas.ausrotas@gmail.com .

Pagarbiai,

Ramūnas Aušrotas ir Nacionalinio susivienijimo Trakų rajono komanda

****

Nepraleiskite aktualijų, ir gaukite NS naujienlaiškį įrašę čia savo el. pašto adresą: https://susivienijimas.lt/naujienlaiskis/

****

Jei norite prisijungti prie Nacionalinio susivienijimo veiklos, spauskite šią nuorodą, užpildykite anketą ir tapkime bendražygiais: https://susivienijimas.lt/prisijunk/

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *