„Bražuoliečiai“ pasitiko Kalėdas kartu

Parašyta: 2014-01-03 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

„Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“.
Antuanas de Sent-Egziuperi „Mažasis princas“

Žmogus išgyvena įvairiausių laukimų. Visi kažko laukiame: studentas – sesijos pabaigos, mokiniai – atostogų, tačiau pats prasmingiausias, kuris nušvinta adventine nuotaika – tai Kalėdų laukimas. Deja, negalima tik laukti, bet reikia ir pasiruošti Kalėdinei šventei. Taip padarė Jungtinės kaimų bendruomenės „Bražuoliečiai“ nariai. Gruodžio 21 d. popietę vaikai, jaunimas, tėveliai ir seneliai rinkosi į Kalėdų šventę Bražuolėje „Pasitikime Kalėdas kartu“. Laukėme vieno visiems labai svarbaus žmogaus – Kalėdų senelio. Visų nuostabai jau atvykdami į šventę vaikai būtent šį žmogų su Snieguole ir pilnu maišu dovanų pastebėjo besivažinėjantį po kaimą. Tai buvo pirmas didelis įspūdis ir nustebimas ne tik vaikams, bet ir tėveliams.

P1012820

Kalėdų senelis su Snieguole

Bendruomenės jaunimo bendraminčių klubo „Svajokliai“ narės: Sonata Urbanavičiūtė, Karolina Urbanavičiūtė, Jovita Kaliukevičiūtė, Agnė Rakovska, Gabrielė Žalnerūnaitė, Marija Ragavičiūtė parengė vaikams nuostabią šventinę programą, kurioje dalyvavo net pats Grinčas. Šventėje sulaukėme ir svečių, kurie atvyko kupini šilumos ir puikios nuotaikos, tai: Lietuvos Respublikos Seimo narė Dangutė Mikutienė, Trakų krašto moterų veiklos centro pirmininkė Gelena Drungilienė, informacinio internetinio portalo www.trakietis.lt žurnalistė Aušrinė Lukošiūtė-Aleksandravičienė. Tačiau šia švente neatsisveikinome su „Bražuoliečiais“, jau gruodžio 22 d. susirinkome visi prie bendro Kūčių stalo. Bendrai maldai visus sutelkė vikaras-kunigas Rimas Kalmatavičius, kuriam esame labai dėkingi už glaudų bendradarbiavimą su Jungtine kaimų bendruomene „Bražuoliečiai“. Tą vakarą įsivyravo ramybė, rimtis ir atviromis širdimis palinkėjome vieni kitiems gerų, kupinų idėjų, šiltesnio bendravimo ir bendradarbiavimo metų.

P1012806

Grinčas

Bet šventės dar nesibaigė! Gruodžio 31 d. visi bendruomenės nariai ir Bražuolės kaimo gyventojai susitikome prie šventiškai pasipuošusios eglutės mūsų kaime, kur pasitikome Naujuosius Metus kartu.

Tariu nuoširdų ačiū žmonėms, be kurių mūsų bendruomenės šventės nebūtų tokios, kokios jos buvo šiemet: Lietuvos Respublikos Seimo narei Dangutei Mikutienei, Trakų rajono seniūnui Kęstučiui Vilkauskui, Trakų parapijos vikarui-kunigui Rimui Kalmatavičiui, Bražuolės seniūnaitijos seniūnaičiui Aleksandrui Plotnikovui, Trakų krašto moterų veiklos centrui ir jos pirmininkei Gelenai Drungilienei, UAB „Geodeziniai matavimai“ ir Rolandui Paškoniui, Kaimo turizmo sodybai „Bražuolėje pas Juozą“ ir Almai Taučiuvienei, kaimo turizmo paslaugų ir pramogų kompleksui „Riterio krantas“, „Senajai kibininei“, bendruomenės valdybos nariams ir Kalėdų šventės organizatoriams – jaunimo bendraminčių klubo „Svajokliai“ nariams.

Taip pat dėkojame mūsų bendruomenės informaciniams rėmėjams: informaciniam internetiniam portalui www.trakietis.lt ir Trakų rajono laikraščiui „Trakų žemė“.

Virginija VAINAUSKAITĖ,

Jungtinės kaimų bendruomenės

„Bražuoliečiai“ pirmininkė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *