Buhalterinė apskaita sostinėje

Parašyta: 2017-08-29 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Trakai |

Buhalterinė apskaita

Kokybiškai tvarkoma buhalterija – svarbi kiekvienos įmonės sėkmingai veikiančios įmonės sudedamoji dalis. Juk verslas – tai sritis, kur  disponuojama labai dideliu kiekiu įvairiausios rūšies informacijos. Su buhalteriniais procesais susiję duomenys sudaro didžiąją dalį tokios informacijos. Buhalteriniai duomenys padeda susikalbėti bei vienam kitą suprasti įvairių sričių specialistams. Juk skaičių kalba yra tarptautinė, visiems suprantama. Norint efektyviai prižiūrėti savo įmonės veiklą, būtina kruopščiai vykdyti jos buhalterinę apskaitą.

Buhalterinė apskaita sostinėje – viena iš buhalterines paslaugas teikiančios įmonės Finvega paslaugų. Kreipkitės į mus ir nesukite galvos dėl sudėtingo buhalterinių duomenų tvarkymo, apdorojimo. Viską už Jus atliks patyrę Finvega specialistai.

Išsiaiškinkime, kokios yra apskaitinės informacijos savybės.

Visų pirma, tai yra tinkamumas. Ši informacija turi būti suteikta tinkamu laiku, reikiama forma, turi būti naudinga, padėti išspręsti įmonei iškylančias valdymo problemas. Netinkama informacija ne tik nebus naudinga, bet ir galimai pridarys daugiau žalos negu duos naudos.

Svarbumas, reikšmingumas – taip pat svarbios apskaitinės informacijos savybės. Norint, kad pateikta informacija turėtų reikiamą poveikį vartotojui, nukreiptų jo sprendimus Jūsų norima linkme, duomenys turi būti išsamūs bei svarbūs, t. y. turėti pakankamą svorį.

Apskaitinė informacija privalo būti patikima, nes ja naudojamasi siekiant įvertinti visas galimas vieno ar kito sprendimo alternatyvas. Patikimi duomenys užtikrina, kad bus priimtas pats tinkamiausias sprendimas. Tuo tarpu, netiksli informacija gali sutrukdyti priimti geriausius bei įmonei naudingiausius sprendimus.

Labai svarbu, kad finansinės ataskaitos būtų teikiamos stabiliai, tam tikrais laikotarpiais, o nustatytas turinys nesikeistų. Tai padeda tiksliai palyginti skirtingų ataskaitinių laikotarpių įmonės rezultatus arba tarpusavyje palyginti kelių įmonių rezultatus.

Informacijos konservatyvumas – tai pasiruošimas galimai nesėkmei. Jeigu reikia rinktis iš kelių galimų variantų, pasirenkamas būtent tas, kuris reiškia įmonei nepalankesnį rezultatą. Pelno nesitikėjimas, pasiruošimas galimiems nuostoliams padeda apsisaugoti nuo galimos rizikos, jai pasiruošti.

 

Kokios yra buhalterinės apskaitos funkcijos bei tikslai?

Buhalterinė apskaita pasižymi šiomis savybėmis: klasifikavimu, registravimu, sumavimu, įmonės veiklos reiškinių, įvykių interpretavimu.

Jos tikslas – suteikti teisingą bei tikslią informaciją, padėsiančią jos naudotojams priimti tinkamiausius, įmonei naudingiausius sprendimus. Buhalterinė apskaita yra pirminis informacijos šaltinis verslui. Kartu ji atlieka kontrolės funkcijas.

Geriausias sprendimas įmonėms – samdyti buhalterines paslaugas teikiančias įmones ir joms patikėti duomenų tvarkymą, o ne turėti savo buhalterius. Pirmiausia, tokiu atveju nereikia kurti darbo vietos buhalteriui, todėl sutaupoma nemažai pinigų, nes nereikia pirkti buhalteriui darbo priemonių ir pan. Be to, taip užtikrinama aukščiausia paslaugų kokybė, nes buhalterinėse įmonėse dirbantys specialistai yra geriausi savo srities profesionalai. Taip pat išsprendžiama problema dėl darbų atlikimo įmonėje dirbančiam buhalteriui susirgus. Taigi samdant buhalterinę apskaitą tvarkančią įmonę darbas visada bus atliktas laiku bei kokybiškai.

UAB Finvega teikiama paslauga buhalterinė apskaita sostinėje – patikimas būdas tvarkyti Jūsų įmonės buhalterinius duomenis.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *