Bus atnaujinta dalis planinių sveikatos priežiūros paslaugų

Parašyta: 2020-05-08 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Informuojame, kad vadovaujantis LR Vyriausybės 2020-04-29 d. nutarimu Nr. 428, VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras nuo 2020 m. gegužės 7 d. atnaujina planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Bendruomenės slaugytoja Ana Koroliova (kairėje) ir šeimos gydytoja Asta Kemežienė

Atkreipiame dėmesį, kad nuotolinės paslaugos kol kas lieka prioritetinės ir tik tuomet, jei problemų negalima išspręsti per atstumą, pacientai galės konsultuotis gyvai. Nuotolinio ryšio priemonėmis gydytojui įvertinus, kad nesuteikus tiesioginio kontakto su pacientu gydytojo konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė (sprendžia gydantis gydytojas, bendraudamas su pacientu telefonu ar kitomis nuotolinio ryšio priemonėmis), taip pat jeigu nuotoliniu būdu negalima nustatyti paciento ar jo atstovo pateikiamų duomenų apie sveikatą tikrumu, negalima įvertinti sveikatos būklės be apžiūros ir pan., organizuojamos tiesioginio kontakto asmens sveikatos priežiūros paslaugos pagal įstaigos parengtą teikimo planą.

Išankstinė pacientų registracija internetu ir registratūroje vykdoma tik nuotolinėms sveikatos priežiūros paslaugoms. Pacientą tiesioginei paslaugai registruoja gydytojas arba slaugytoja.

Siekiant užtikrinti infekcijų kontrolės reikalavimus, prioritetu laikant saugumą, užtikrinant pacientų ir darbuotojų apsaugą, paslaugos bus atnaujinamos griežtai laikantis įstaigoje numatytos tvarkos. Į įstaigą bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę pacientai ne anksčiau kaip 10 min. prieš paskirtą laiką. Esant būtinybei, pacientą gali lydėti 1 lydintis asmuo.

Dėkojame už sąmoningumą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems!

 

Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *