Bus remontuojamas tiltas į Trakų pilį

Parašyta: 2015-07-22 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

IMG_1635

Rugpjūčio viduryje bus pradėtas remontuoti pirmasis tiltas į Trakų pilį, vedantis iki Karvinės(Karaimų) salos. Užvirus tilto remonto darbams, pilis nebus uždaryta ir visi norintys galės į ją patekti specialiai pastatytu pontonų tiltu.

Liepos 20 dieną Trakų rajono savivaldybėje buvo aptarta  pasirengimas tilto remontui, statybininkų darbų, eismo mieste organizavimo klausimai. Rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, Strateginio planavimo, investicijų, ūkio plėtros skyriaus vedėja Svetlana Žilionienė, jos pavaduotojas Romas Zviagin, Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas šias problemas aptarė kartu su rangovo – UAB „Švykai“ atstovais.

Tilto kapitalinis remontas yra finansuojamas Lietuvos automobilių kelių direkcijos skirtomis lėšomis. Tilto remonto darbams yra numatyta  200 tūkst. eurų. Dalis ėšų bus panaudota ne tik tilto konstrukcijoms atnaujinti, bet ir laikinam pontonų tiltui įrengti.

Tiltai, vedantys į pilį, priklauso Trakų istorijos muziejui.Tikimasi, kad pirmasis tiltas bus kapitaliai atnaujintas iki lapkričio, o antrasis, vedantis nuo Karvinės salos iki pilies – kitąmet.

„Svarbu, kad tiek Trakų ir rajono gyventojai, tiek mūsų svečiai dėl tilto remonto patirtų kiek  įmanoma mažiau trikdžių. Tiltas bus remontuojamas, bet gyvenimas Trakuose dėl to nesustos. Todėl detaliai aptarėme pasirengimo tilto remonto darbams klausimus“, – tvirtino savivaldybės administracijos direktorius J. Liesys.

Tiltai į Trakų salos pilį pastarąjį kartą buvo remontuoti 1999 metais.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *