COVID-19 atvejis Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre

Parašyta: 2020-11-18 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Nustačius COVID-19 susirgimą Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro registratūros darbuotojai, atliekama patalpų dezinfekcija, imtasi visų reikiamų priemonių. Centras kol kas uždarytas, pradės darbą 10 val. ryto.

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/trakusavivaldybe

 


 

ATNAUJINTA 2020 11 18 11:00 VAL.

 

Dar vienai VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojai nustatyta koronaviruso infekcija

 

Vakar naktį patvirtinta, kad koronaviruso infekcija yra užsikrėtusi VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro registratūros darbuotoja. Tyrimas dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atliktas darbuotojai pajutus pirmuosius šiai ligai būdingus simptomus.

Šiandien ryte įstaigoje skubiai atlikta dezinfekcija. Izoliavosi dar 2 didelės rizikos kontaktą turėjusios registratūros darbuotojos. Darbas registratūroje šiuo metu organizuojamas pasitelkiant kitų įstaigos struktūrinių padalinių darbuotojus. Iš anksto atsiprašome pacientų, dėl galimų nepatogumų.

Prašome pacientų elgtis atsakingai: į įstaigą atvykti tik iš anksto užsiregistravus, atvykstant į įstaigą taisyklingai dėvėti veido apsaugas, laikytis saugaus atstumo, į įstaigą atvykti ne anksčiau kaip likus 10 min. iki paskirto laiko. Šiuo metu įstaigai kaip niekad reikalingas pacientų sąmoningumas, kuris būtinas siekiant suvaldyti infekcijos plitimą įstaigoje!

 

Gyd. Ramutė MALČIENĖ,

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *