COVID-19 susirgo 4 medikai

Parašyta: 2020-11-23 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Sveikata, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės gydytojas Jonas Kriaučiūnas informuoja, kad lapkričio 21-osios naktį Trakų greitoji pagalba į Santaros infekcinės ligoninės priėmimo skyrių išvežė du sunkios būklės karščiuojančius ligonius iš Trakų seniūnijos ir Lentvario. Kadangi Santaros klinikų infekciniame skyriuje vietų nebuvo, ligoniai buvo hospitalizuoti kitoje Lietuvos gydymo įstaigoje, teikiančioje specializuotas paslaugas.
Trakų ligoninėje mirė Slaugos skyriuje gulėjęs garbaus amžiaus asmuo, užsikrėtęs COVID-19, bet jo mirties priežastis – pagrindinė liga. Gydoma 19 sergančiųjų koronavirusu, dviems iš jų taikoma deguonies terapija. Laisvų COVID-19 lovų – 6.

Atliekami 28 epidemiologiniai tyrimai.

Lapkričio 20 d. vakare  COVID-19 susirgimas nustatytas keturiems Lentvario ambulatorijoje dirbantiems darbuotojams. Buvo atlikta patalpų dezinfekcija, epidemiologinis tyrimas.

Nuo pirmadienio, lapkričio 23 d.,  rentgeno paslaugos bus teikiamos Trakų ligoninėje (registratūros tel. +370 528 55 863). Lentvario ambulatorijoje dirbs dvi šeimos gydytojos, ginekologas. Odontologijos paslaugos bus teikiamos įprastine tvarka. Nuotoliniu būdu konsultuos dar vienas šeimos gydytojas ir vaikų gydytojas.

Renkama informacija apie buvusius kontaktus, imtasi visų reikaimų priemonių užkratui užkirsti kelią.

Padėtis Trakų ligoninėje: joje yra 108 lovos, COVID-19 ligoniams gydyti skirta 25  lovos. Šiuo metu gydoma 19 koronavirusu užsikrėtusių ligonių, visi yra vidutinio sunkumo, dviems jų taikoma deguonies terapija. COVID-19 serga 12 ligoninės darbuotojų, izoliuota taip pat 12 darbuotojų.

Iš viso ligoninėje šiuo metu gydomi 43 ligoniai. Laikinai neteikiamos chirurgijos-traumatologijos paslaugos.

Primename gyventojams, kad būtina griežtai paisyti higienos reikalavimų, būtinai dėvėti kaukes, vengti socialinių kontaktų, be kurių pandemijos metu galima apsieiti, o savaitgalį praleisti kaip įmanoma saugiau. Saugokime save, artimuosius ir aplinkinius.


 

Trakų rajono savivaldybės informacija  


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *