D. Mikutienė: „2016-ieji paskelbti Vietos bendruomenių metais“

Parašyta: 2015-04-27 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Dangutės SP 1

Šiandien Seimas nusprendė paskelbti 2016 – uosius metus Vietos bendruomenių metais. Ypatingai vertinu vietos bendruomenių pilietiškumo bei veiklumo svarbą, tad dėmesys vietos bendruomenėms yra be galo svarbus bet kokia forma.

Džiaugiuosi, kad Seimas paskelbė 2016 – uosius Vietos bendruomenių metais. Bendruomenių reikšmė yra didelė, daranti įtaką ne tik nacionalinei regioninei politikai, bet ir ekonominei, kultūrinei bei socialinei vietos plėtrai, žmonių gyvenimams. Trakų krašto bendruomenės yra labai aktyvios, vykdo daug įdomių projektų, organizuoja renginius, bendruomenių nariai kūrybingi ir noriai dalyvauja įvairiose veiklose. Visomis išgalėmis skatinu Trakų rajono bendruomenių veiklumą, remiu jų idėjas ir vizijas, nes tik visi kartu, bendromis pajėgomis galime daug nuveikti savo rajono bei žmonių labui.

   Lietuvos Respublikos vyriausybė iki rugsėjo 1 d. turi parengti ir patvirtinti Vietos bendruomenių metų programą ir  2016 m. biudžete turės numatyti lėšas programos priemonėms įgyvendinti.

LR Seimo narė D. Mikutienė

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Darbo partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašo sąskaitos. Užs. Nr.439


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *