Dailės studija suaugusiems

Parašyta: 2015-10-26 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

photo

Š. m. lapkričio 17 d. Trakų kultūros rūmuose pirmą kartą atvers duris Editos Dailės studija suaugusiems. Kviečiame visus Trakų miesto ir apylinkių gyventojus, kūrybiškus, neabejingus menui ir kultūrai, norinčius išmokti piešti, tapyti, pažinti įvairias dailės technikas ir jų galimybes, tobulinti dailės įgūdžius bei dalyvauti įvairiuose meniniuose – kūrybiniuose projektuose bei pleneruose.

Nedidėlese grupėse kursime meną skirtinguose lygmenyse, atliksime dailės užduotis, diskutuosime aktualiomis kultūrinėmis temomis, eksponuosime savo sukurtus darbus parodose.

Studijos veikloje taip pat dalyvaus kviestiniai profesionalūs dailininkai iš Lietuvos ir Prancūzijos.

Dirbsime individualiai su kiekvienu dalyviu. Išankstinio pasiruošimo nereikia, aprūpinsime visomis reikalingomis medžiagomis ir priemonėmis (dažais, teptukais, pieštukais, popieriumi ir kt.)

Reguliarūs dailės užsiėmimai grupėms vyks du kartus per savaitę ( 1 užsiėmimas – 3 akademinės valandos) .

Dailės Studijos veikloje dalyvaus dailinninkė, dailės mokytoja ekspertė Leonida Tamulytė, turinti didelę pedagoginę patirtį, paruošusi įvairaus lygio respublikinių ir tarptautinių konkursų laimėtojus bei Vilniaus Dailės Akademijos studentus ir absolventus, surengusi ne vieną parodą ,bei eksponavusi savo kūrybos darbus užsienyje.

Dailės studijos įkūrėja ir vadovė – dailininkė Edita Tamulytė, baigusi Menų bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje Lietuvoje ir EVTEK Meno ir Dizaino Institute Suomijoje, dalyvavusi įvairiose parodose ir kultūriniuose projektuose užsienyje bei organizavusi įvairių tapytojų kūrybinių darbų parodas Lietuvoje bei Anglijoje.

Kviečiame registruotis iš anksto bei linkime  maloniai praleisti laiką, patirti kūrybinį džiaugsmą ar tiesiog pailsėti nuo kasdienių rūpesčių Editos Dailės studijoje.

Studijos vieta: Trakų kultūros rūmai, Vytauto g. 69, Trakai

Studijų kaina: 1 užsiėmimas  (3 akademinės val.) – 10 eurų (priemonės įskaičiuotos į kainą).

Registracija ir informacija:

Tel. 8 684 62648 arba 8 652 46402

El. p. etamulyte@yahoo.co.uk

Facebook   Edita & Guests


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *