Dainuojantys ir šokantys senjorai šventėje „MES VĖL KARTU“

Parašyta: 2019-06-11 | Kategorija: Naujienos, Renginiai |

Šeštadienį, birželio 8 d. Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje įvyko kasmetinė, jau XXII Lietuvos senjorų dainų ir šokių šventė, skirta Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms „MES VĖL KARTU“. Šventėje dalyvavo per 900 dainuojančių senjorų, šokių ratelius suko per 200 šokėjų.

Vievio senjorų choras

Po generalinės repeticijos šventės dalyvių kolektyvai dalyvavo eisenoje prie Jono Basanavičiaus paminklo, kur iškilmingai skambėjo  giedamas Lietuvos himnas.

15 val. vyko šokių ansamblių koncertas. Pasirodė 11 šokių kolektyvų.

17 val. prasidėjo Dainų šventės koncertas. Dainų vakarą vedė etnologė Gražina Kadžytė, meno vadovas ir dirigentas – Gintaras Skapas.

Dalyvius sveikino seimo narė Ona Valiukevičiūtė, buvo perskaityti Premjero Sauliaus Skvernelio ir Seimo nario Ramūno Karbauskio sveikinimai.

Koncertą Lietuvos himno giesme pradėjo 47 chorai ir jiems pritariantys žiūrovai, kurių buvo pilnas kiemelis. Tvyrantis karštis ir plieskianti saulė nesugadino šventinės nuotaikos, choristai sudainavo 12 dainų.

Dalyvavo ir du kolektyvai iš Vievio: Trečiojo amžiaus universiteto prie Vievio kultūros centro choristės, vadovas Modestas Jankūnas ir Neįgaliųjų choras „Ievaras“, vadovė Drąsa Ramanauskienė.

Nuostabiais balsais žavėjo solistė Aušra Liutkutė ir išskirtinio balso, artistiškumo ir jautrumo visų mylima, begalines publikos simpatijas pelniusi mūsų lakštingala Judita Leitaitė. Jos atliktos dainos „Argi mes kalti“ ir „Pirkite mano žibuokles“ sukėlė sielos virpulį ir išspaudė ašarą ne vienam žiūrovui…

Po šventės visi chorų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Vievio TAU ir „Levaro“ kolektyvai dėkoja savo chorų vadovams ir šventės organizatoriams.

Iki kitų susitikimų!

Nijolė ANSKAITIENĖ, Vievio TAU

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *