Dantų balinimas: kodėl ši procedūra neturėtų būti atliekama namuose?

Parašyta: 2020-11-10 | Kategorija: Naujienos, Sveikata |

PR

 

Dantų balinimas – tik vienas iš daugelio procesų, kurio prireiks, jei norėsime turėti nepriekaštingai atrodančią šypseną. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad vis dėlto jis neturėtų būti atliekamas namuose. Kodėl? Iškyla labai didelė tikimybė priimti netinkamus sprendimus, dėl kurių vėliau bus daugiau žalos nei naudos. Kokie tie sprendimai ir kodėl reikėtų jų vengti?

 

Galite pasirinkti netinkamas dantų balinimo priemones

Dantų balinimo priemonės, kurias šiandien gali įsigyti kiekvienas iš mūsų, sudaro labai didelį pasirinkimą. Tačiau būtent todėl iškyla ir didelė tikimybė, kad pasirinksite nebūtinai tai, kas geriausiai tiktų jūsų dantimis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad galite tiesiog išsirinkti žemos kokybės, pernelyg intensyvias dantų balinimo priemones, o taip pat ir tokius gaminius, kuriuose yra alerginę reakciją galinčių sukelti komponentų. Taigi, jei bus pasirinkta netinkama priemonė, galima tiesiog pakenkti savo dantims (gali atsirasti jų jautrumas arba tiesiog nebus matyti jokių pokyčių).

Nepaisoma dantų balinimo seanso trukmės

Nors ant visų dantų balinimo priemonių, kurias galite įsigyti, pakuočių, yra nurodyta, kaip ilgai turėtų trukti procedūra, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ją atliekantieji namų sąlygomis tikrai ne visada paiso šių rekomendacijų. Dažniausiai dantų balinimas vyksta ilgiau, tikintis geresnio rezultato. Tačiau paprasti įvyksta priešingai – dantys netampa baltesni, o dar ir susiduriama su jų jautrumu, keliančiu nemmenką diskomfortą.

Taigi, belieka tik pridurti, kad dantų balinimas namų sąlygomis tikrai nėra pati geriausia bei saugiausia išeitis – taip galite sau ne padėti, o tiesiog pakenkti. Iškyla didelė tikimybė, kad pasirinksite netinkamas dantų balinimo priemones, o taip pat – kad procedūros trukmė bus per ilga. Visa tai gali atnešti neigiamų pokyčių bei sukelti dantų jautrumą. Todėl geriausia, kai tokios procedūros kaip ši, yra atliekamos dantų klinikoje. Odontologijos klinika Vilniuje Pilėnė – vienas iš pasirinkimų visiems žmonėms, pageidaujantis saugios ir profesionalios dantų balinimo procedūros. Registruotis procedūrai galite svetainėje https://www.pilene.lt/.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *