Daugiavaikei motinai – rajono savivaldybės vadovų sveikinimai

Parašyta: 2019-05-14 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Samninkėlių kaime gyvenančią V. Banuškevičienę (viduryje su gėlėmis)pagerbė rajono savivaldybės bei Grendavės seniūnijos vadovai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Grendavės seniūnijoje, Samninkėlių kaime gyvenanti 85 metų Veronika Banuškevičienė su širdies virpesiu prisimena neseniai išgyventas jaudinančias akimirkas Prezidentūroje.  Įspūdžiai visam gyvenimui – šalies prezidentė  Dalia Grybauskaitė jai įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį  už išaugintus ir dorais piliečiais išauklėtus 6 vaikus.

Šiais gražiais prisiminimais V. Banuškevičienė pasidalijo ir su jos namus aplankiusiais svečiais – rajono savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danute Zalieckiene, Grendavės seniūnijos seniūnu Aleksandru Abeciūnu, Grendavės kultūros darbuotoja Zofija Abeciūniene. Rajono vadovai taip pat pagerbė daugiavaikę motiną, įteikę jai dovanų, palinkėję sveikatos, geros pavasariškos nuotaikos.

Linksma, guvi močiutė su savo vyru Juozu, prieš kelerius metus išėjusiu iš šio pasaulio, išaugino dvi dukras ir keturis sūnus. Visą gyvenimą su vyru gyveno kaime, abu iki pensijos dirbo tuomečio kolūkio „Gimtoji žemė“ gyvulių fermose.

„Ir dabar galiu pamelžti karvę, tik per sunku kibirą su pienu nešti“, – šypsodamasi sako V. Banuškevičienė, be kasdienio darbo  kolūkyje turėjusi ir savo nemažą ūkį, kuris šeimą augino ir maitino. Gausi šeima močiutei nebuvo nei didelis vargas, nei rūpestis, nes visi labai gražiai sutarė, vieni kitiems padėjo.

Dabar  energinga, mylima ir gerbiama V. Banuškevičienė dosniai dalija šilumą ir meilę 10 vaikaičių ir 12 provaikaičių. Kai šiemet minėjo savo jubiliejinį gimtadienį, į namus sugužėjo net 39 šeimos nariai bei artimiausi svečiai. Ir visi sutilpo nedideliame namelyje, nes buvo gera pabūti kartu, pagerbti mamą, močiutę, promočiutę. Ją sunku pavadinti senole, nes šios moters akys šviesios, švytinčios ir žaižaruojančios,  besidžiaugiančios gyvenimu.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *