Didelė Bražuoliečių šeima jau sutiko Šv. Kalėdas!

Parašyta: 2015-12-22 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos, Renginiai, Trakai |

10578665_956450127767416_1241998987_n

Laikrodžiai tarsi skubėdami skaičiuoja paskutines Advento valandas. Jau tuoj tuoj savo šeimos rate sutiksime Šventas Kalėdas ir atskubančius Naujuosius metus ir nesvarbu, kad oras vis dar rudeniškas, bet visi su su dideliu džiugesiu Bražuolėje sekmadienį sulaukėme Kalėdų senelio su dovanomis, LR Seimo narės Dangutės Mikutienės pasakos vaikams, sveikinimų, linksmai nusiteikusių katino ir pelytės bei su dideliu nekantrumu žiūrėjome informacinę laidą „Bražuolės TV reporteris“, na, o vėliau, prie bendruomenės Kalėdų eglės nuaidėjo ir šventiniai fejerverkai.

Jungtinė kaimų bendruomenė „Bražuoliečiai“ nuoširdžiai dėkoja už nuolatinę pagalbą ir paramą:

LR Seimo narei Dangutei Mikutienei, Trakų rajono seniūnui Kęstučiui Vilkauskui, Trakų krašto moterų veiklos centro pirmininkei, Trakų rajono savivaldybės Tarybos narei Gelenai Drungilienei,

Almai Taučiuvienei ir kaimo turizmo sodybai „Bražuolėje pas Juozą“, UAB „Karališka Kibininė“ ir Zinaidai bei Vladui Juškiams, Jaunimo organizacijos DARBAS Trakų rajono skyriaus nariams, Bražuolės seniūnaičiui Aleksandrui Plotnikovui ir jo šeimai, Šteinų, Mačėnų, Urbanavičių, Slavinskių šeimoms ir tiems, kurie neskaičiuodami laiko padeda ir mus palaiko.

Nuoširdžiai dėkoju visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai už tai, kad suteikėte ir šiemet galimybę bendruomenės vaikus pradžiuginti dovanomis ir dosniu Kalėdiniu stalu.

Padėkos žodžius, nors jų tikrai maža, tariu savo vaikams, jaunimui, be kurių ši šventė nebūtų įvykusi: Karolinai ir Sonatai Urbanavičiūtėms, Agnei Rakovskai, Jovitai Kaliukevičiūtei, Marijai Ragavičiūtei, Robert Bareišai.

Mes esame vieningi ir stiprūs, kai esame kartu, o taip bus, kol mus lydės kaip ir iki šiol bendruomeniškumo jausmas, kai priklausai kažkam ir rūpiniesi kažkuo, kas yra daugiau, nei tu pats!

Jungtinė kaimų bendruomenė „Bražuoliečiai“ visiems linki, kad Kristaus gimimo šventė apdovanotų dvasiniu džiaugsmu, ramybe ir, kad šis šventinis laikotarpis, būtų sutarimo, vienybės, tikros laimės laikas.

Jungtinės kaimų bendruomenės „Bražuoliečiai“ pirmininkė

Virginija Vainauskaitė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *