Didesnė įtempiamų lubų kaina – privalumai bei trūkumai

Parašyta: 2018-01-11 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Statybų industrija vis labiau tobulėja, todėl net toks iš pažiūros paprastas dalykas kaip lubos šiandien tampa vis išmanesnės, o šiuolaikinės technologijos siūlo iš tiesų gudrių sprendimų. Vienas iš tokių – įtempiamos lubos, kurios ne tik suteikia patalpai autentiškumo ir išskirtinumo, bet yra ir išties gudrus bei praktiškas sprendimas.

Žinoma, įtempiamų lubų kaina  yra didesnė nei įprastų, tačiau ši investicija – ilgalaikė ir jeigu pasirenkate tinkamus gamintojus – ji išties atsipirks. Verta žinoti tai, kad neretai pasitaiko įtempiamų lubų klastočių, todėl kaip tik dėl to ir siūlome iš arčiau susipažinti su šia statybų naujove bei aptarti jos pliusus ir minusus.

Kokie pagrindiniai privalumai renkantis įtempiamas lubas?

Pagrindinis faktorius, nuo kurio priklauso įtempiamų lubų kaina yra be abejonės patalpa bei jos dydis, taip pat jūsų poreikiai – ar domina subtilesni bei pigesni variantai, o gal norite išlaisvinti savo kūrybines idėjas bei sugalvoti kažką ypatingai originalaus?

Pagrindiniai įtempiamų lubų privalumai yra:

  • Lygus paviršius, apsaugotas nuo nelygumų, įtrūkimų bei užliejimo (išskyrus mechaninius pažeidimus);
  • Galima pasirinkti norimą atspalvį – variantų be galo daug, todėl kiekvienas ras tinkamiausią, taip pat galima įsirengti ir norimo vaizdo projekciją;
  • Šių lubų danga atspari drėgmei, todėl ją galima lengvai valyti bei negalvoti apie pasekmes;
  • Galiausiai siūlomos ir įvairios apšvietimo galimybės, pavyzdžiui – šviečiančios lubos.

Žinoma, kaip ir kiekvienas produktas, įtempiamos lubos taip pat turi savų minusų, pavyzdžiui:

  • Šioms lubos kenkia šaltis, todėl nerekomenduojama jas įrenginėti nešildomose patalpose;
  • Jų įrengimas sudėtingesnis, reikalingas tinkamas karkasas, teisingi išmatavimai bei atsiranda priklausomybė nuo įmonių, siūlančių lubų atvaizdus;
  • Taip pat joms ypač kenksmingas pradūrimas (tiesa, tai pasitaiko gana retai).

Kaip atskirti įtempiamų lubų klastotę?

Kokybiškomis bei patikimomis įtempiamomis lubomis mėgausitės tik tokiu atveju, jei jos įrengtos profesionaliai, atkreipiant dėmesį į visus reikalavimus bei atlikus reikiamus apskaičiavimus. Pirmiausia, kas gali išduoti klastotę – įtartinai maža kaina. Įrenginėjant šias lubas kaina didesnė, nes darbo gerokai daugiau nei su įprastomis, todėl neapsigaukite pamatę ypatingai pigų variantą.

Kitas faktorius, kuris padės jums atskirti klastotę yra lubų savybės. Originalių įtempiamų lubų savybės užtikrina, jog jos būtų atsparios ugnies liepsnoms, lengvai neplyštų ir išliktų elastingos ypatingai ilgai. Juk būtent dėl šių savybių jos ir vadinamos įtempiamomis lubomis – jos yra elastingos bei ištemptos greitai grįžta į pradinę padėtį.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *