Du nauji autobusų maršruto Trakai–Lentvaris–Vilnius reisai per Trakų Vokę

Parašyta: 2021-12-01 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos |

Bendrovė, siekdama suteikti papildomą galimybę keliauti, nuo 2021 m. gruodžio 2 d. pradeda vykdyti du naujus autobusų maršruto Trakai–Lentvaris–Vilnius reisus per Trakų Vokę.

Atidarius Lentvario geležinkelio tunelį autobusai važiuoja iki stotelės „Katilinė“.

 

Trakai – Lentvaris – Trakų Vokė – Vilnius
Trakai 05:15 D.D. 08:45 D.D. 10:35 D.D. 11:45 D.D. 12:15 D.D. 14:30 D.D. 18:00 D.D.
Kaimelis 05:17 D.D. 08:47 D.D. 10:37 D.D. 11:47 D.D. 12:17 D.D. 14:32 D.D. 18:02 D.D.
Ferma 05:19 D.D. 08:49 D.D. 10:39 D.D. 11:49 D.D. 12:19 D.D. 14:34 D.D. 18:04 D.D.
Serapiniškės 05:21 D.D. 08:51 D.D. 10:41 D.D. 11:51 D.D. 12:21 D.D. 14:36 D.D. 18:06 D.D.
Naujosios kapinės 05:22 D.D. 08:52 D.D. 10:42 D.D. 11:52 D.D. 12:22 D.D. 14:37 D.D. 18:07 D.D.
Rūbežius 05:24 D.D. 08:54 D.D. 10:44 D.D. 11:54 D.D. 12:24 D.D. 14:39 D.D. 18:09 D.D.
Miškų urėdija 05:25 D.D. 08:55 D.D. 10:45 D.D. 11:55 D.D. 12:25 D.D. 14:40 D.D. 18:10 D.D.
Pasiekai 05:26 D.D. 08:56 D.D. 10:46 D.D. 11:56 D.D. 12:26 D.D. 14:41 D.D. 18:11 D.D.
Vilties gatvė 05:30 D.D. 07:00 D.D. 09:00 D.D. 10:50 D.D. 12:00 D.D. 12:30 D.D. 14:45 D.D. 18:15 D.D.
Račkūnai 05:31 D.D. 07:01 D.D. 09:01 D.D. 10:51 D.D. 12:01 D.D. 12:31 D.D. 14:46 D.D. 18:16 D.D.
Lentvaris 05:33 D.D. 07:03 D.D. 09:03 D.D. 10:53 D.D. 12:03 D.D. 12:33 D.D. 14:48 D.D. 18:18 D.D.
Lenstana 05:35 D.D. 07:05 D.D. 09:05 D.D. 10:55 D.D. 12:05 D.D. 12:35 D.D. 14:50 D.D. 18:20 D.D.
Lentvario kryžkelė 05:37 D.D. 07:07 D.D. 09:07 D.D. 10:57 D.D. 12:07 D.D. 12:37 D.D. 14:52 D.D. 18:22 D.D.
Dubuklė 05:39 D.D. 07:09 D.D. 09:09 D.D. 10:59 D.D. 12:09 D.D. 12:39 D.D. 14:54 D.D. 18:24 D.D.
Trakų Vokė 05:42 D.D. 07:12 D.D. 09:12 D.D. 11:02 D.D. 12:12 D.D. 12:42 D.D. 14:57 D.D. 18:27 D.D.
Liudvinava 05:44 D.D. 07:14 D.D. 09:14 D.D. 11:04 D.D. 12:14 D.D. 12:44 D.D. 14:59 D.D. 18:29 D.D.
Metalo gamykla 05:46 D.D. 07:16 D.D. 09:16 D.D. 11:06 D.D. 12:16 D.D. 12:46 D.D. 15:01 D.D. 18:31 D.D.
Lentvario gatvė 05:48 D.D. 07:18 D.D. 09:18 D.D. 11:08 D.D. 12:18 D.D. 12:48 D.D. 15:03 D.D. 18:33 D.D.
Vaduvos 05:51 D.D. 07:21 D.D. 09:21 D.D. 11:11 D.D. 12:21 D.D. 12:51 D.D. 15:06 D.D. 18:36 D.D.
Baldų kombinatas 05:53 D.D. 07:23 D.D. 09:23 D.D. 11:13 D.D. 12:23 D.D. 12:53 D.D. 15:08 D.D. 18:38 D.D.
Riovonių 05:55 D.D. 07:25 D.D. 09:25 D.D. 11:15 D.D. 12:25 D.D. 12:55 D.D. 15:10 D.D. 18:40 D.D.
Savanorių 05:57 D.D. 07:27 D.D. 09:27 D.D. 11:17 D.D. 12:27 D.D. 12:57 D.D. 15:12 D.D. 18:42 D.D.
Žemaitės 05:59 D.D. 07:29 D.D. 09:29 D.D. 11:19 D.D. 12:29 D.D. 12:59 D.D. 15:14 D.D. 18:44 D.D.
Sparta 06:02 D.D. 07:32 D.D. 09:32 D.D. 11:22 D.D. 12:32 D.D. 13:02 D.D. 15:17 D.D. 18:47 D.D.
Vilnius 06:05 D.D. 07:35 D.D. 09:35 D.D. 11:25 D.D. 12:35 D.D. 13:05 D.D. 15:20 D.D. 18:50 D.D.

 

Vilnius – Trakų Vokė – Lentvaris – Trakai
Vilnius 06:15 D.D. 07:45 D.D. 09:45 D.D. 12:00 D.D. 12:45 D.D. 13:40 D.D 15:45 D.D. 19:00 D.D.
Sparta 06:18 D.D. 07:48 D.D. 09:48 D.D. 12:03 D.D. 12:48 D.D. 13:43 D.D 15:48 D.D. 19:03 D.D.
Žemaitės 06:21 D.D. 07:51 D.D. 09:51 D.D. 12:06 D.D. 12:51 D.D. 13:46 D.D 15:51 D.D. 19:06 D.D.
Savanorių 06:23 D.D. 07:53 D.D. 09:53 D.D. 12:08 D.D. 12:53 D.D. 13:48 D.D 15:53 D.D. 19:08 D.D.
Riovonių 06:25 D.D. 07:55 D.D. 09:55 D.D. 12:10 D.D. 12:55 D.D. 13:50 D.D 15:55 D.D. 19:10 D.D.
Baldų kombinatas 06:27 D.D. 07:57 D.D. 09:57 D.D. 12:12 D.D. 12:57 D.D. 13:52 D.D 15:57 D.D. 19:12 D.D.
Vaduvos 06:29 D.D. 07:59 D.D. 09:59 D.D. 12:15 D.D. 12:59 D.D. 13:55 D.D 15:59 D.D. 19:15 D.D.
Lentvario gatvė 06:32 D.D. 08:02 D.D. 10:02 D.D. 12:18 D.D. 13:02 D.D. 13:58 D.D 16:02 D.D. 19:18 D.D.
Metalo gamykla 06:34 D.D. 08:04 D.D. 10:04 D.D. 12:20 D.D. 13:04 D.D. 14:00 D.D 16:04 D.D. 19:20 D.D.
Liudvinava 06:36 D.D. 08:06 D.D. 10:06 D.D. 12:22 D.D. 13:06 D.D. 14:02 D.D 16:06 D.D. 19:22 D.D.
Trakų Vokė 06:38 D.D. 08:08 D.D. 10:08 D.D. 12:24 D.D. 13:08 D.D. 14:04 D.D 16:08 D.D. 19:24 D.D.
Dubuklė 06:41 D.D. 08:11 D.D. 10:11 D.D. 12:26 D.D. 13:11 D.D. 14:06 D.D 16:11 D.D. 19:26 D.D.
Lenstata 06:45 D.D. 08:15 D.D. 10:15 D.D. 12:30 D.D. 13:15 D.D. 14:10 D.D 16:15 D.D. 19:30 D.D.
Lentvaris 06:48 D.D. 08:18 D.D. 10:18 D.D. 12:33 D.D. 13:18 D.D. 14:13 D.D 16:18 D.D. 19:33 D.D.
Račkūnai 06:49 D.D. 08:19 D.D. 10:19 D.D. 12:34 D.D. 13:19 D.D. 14:14 D.D 16:19 D.D. 19:34 D.D.
Vilties gatvė 06:50 D.D.
Pasiekai 08:21 D.D. 10:21 D.D. 12:36 D.D. 13:21 D.D. 14:16 D.D 16:21 D.D. 19:36 D.D.
Miškų urėdija 08:22 D.D. 10:22 D.D. 12:37 D.D. 13:22 D.D. 14:17 D.D 16:22 D.D. 19:37 D.D.
Rūbežius 08:23 D.D. 10:23 D.D. 12:38 D.D. 13:23 D.D. 14:18 D.D 16:23 D.D. 19:38 D.D.
Naujosios kapinės 08:25 D.D. 10:25 D.D. 12:40 D.D. 13:25 D.D. 14:20 D.D 16:25 D.D. 19:40 D.D.
Serapiniškės 08:27 D.D. 10:27 D.D. 12:42 D.D. 13:27 D.D. 14:22 D.D 16:27 D.D. 19:42 D.D.
Ferma 08:29 D.D. 10:29 D.D. 12:44 D.D. 13:29 D.D. 14:24 D.D 16:29 D.D. 19:44 D.D.
Kaimelis 08:31 D.D. 10:31 D.D. 12:46 D.D. 13:31 D.D. 14:26 D.D 16:31 D.D. 19:46 D.D.
Trakai 08:35 D.D. 10:35 D.D. 12:50 D.D. 13:35 D.D. 14:30 D.D 16:35 D.D. 19:50 D.D.

 

Trakai – Lentvaris
Trakai 05:45 D.D. 07:00 08:00 D.D. 10:10 11:20 D.D. 13:00 D.D.Š. 14:10 D.D. 15:30 D.D. 16:10 D.D.M. 17:15 19:45
Kaimelis 05:47 D.D. 07:02 08:01 D.D 10:12 11:22 D.D. 13:02 D.D.Š. 14:12 D.D. 15:32 D.D. 16:12 D.D.M. 17:17 19:47
Ferma 05:49 D.D. 07:04 08:03 D.D 10:14 11:24 D.D. 13:04 D.D.Š. 14:14 D.D. 15:34 D.D. 16:14 D.D.M. 17:19 19:49
Serapiniškės 05:51 D.D. 07:06 08:05 D.D 10:16 11:26 D.D. 13:05 D.D.Š. 14:16 D.D. 15:36 D.D. 16:16 D.D.M. 17:21 19:51
Naujosios kapinės 05:52 D.D. 07:07 08:06 D.D 10:17 11:27 D.D. 13:06 D.D.Š. 14:17 D.D. 15:37 D.D. 16:17 D.D.M. 17:22 19:52
Rūbežius 05:54 D.D. 07:09 08:07 D.D 10:19 11:29 D.D. 13:09 D.D.Š. 14:19 D.D. 15:39 D.D. 16:19 D.D.M. 17:24 19:54
Miškų urėdija 05:55 D.D. 07:10 08:08 D.D 10:20 11:30 D.D. 13:10 D.D.Š. 14:20 D.D. 15:40 D.D. 16:20 D.D.M. 17:25 19:55
Pasiekai 05:56 D.D. 07:11 08:09 D.D 10:21 11:31 D.D. 13:11 D.D.Š. 14:21 D.D. 15:41 D.D. 16:21 D.D.M. 17:26 19:56
Račkūnai 05:58 D.D. 07:13 08:11 D.D 10:23 11:33 D.D. 13:13 D.D.Š. 14:23 D.D. 15:43 D.D. 16:23 D.D.M. 17:28 19:58
Lentvaris 06:00 D.D. 07:15 08:13 D.D 10:25 11:35 D.D. 13:15 D.D.Š. 14:25 D.D. 15:45 D.D. 16:25 D.D.M. 17:30 20:00
Dzūkų gatvė 06:03 D.D 07:17 08:15 D.D 10:28 11:38 D.D 13:18 D.D.Š. 14:28 D.D 15:47 D.D 16:28 D.D.M. 17:33 20:03
Kilimų fabrikas 06:05 D.D 07:18 08:17 D.D 10:30 11:40 D.D 13:20 D.D.Š. 14:30 D.D 15:48 D.D 16:30 D.D.M. 17:35 20:05
Katilinė 06:06 D.D 07:19 08:18 D.D 10:32 11:42 D.D 13:22 D.D.Š. 14:32 D.D 15:49 D.D 16:32 D.D.M. 17:37 20:07

 

Lentvaris – Trakai
Katilinė 06:27 D.D. 07:20 08:19 D.D.M. 10:43 12:08 D.D 13:37 D.D.Š 14:48 D.D 15:50 D.D. 16:48 D.D 17:58 20:21
Kilimų fabrikas 06:29 D.D. 07:21 08:20 D.D.M. 10:45 12:10 D.D 13:39 D.D.Š 14:50 D.D 15:51 D.D. 16:50 D.D 18:00 20:23
Dzūkų gatvė 06:32 D.D. 07:23 08:22 D.D.M. 10:47 12:12 D.D 13:42 D.D.Š 14:52 D.D 15:53 D.D. 16:52 D.D 18:02 20:25
Lentvaris 06:35 D.D. 07:25 08:25 D.D.M. 10:50 12:15 D.D. 13:45 D.D.Š. 14:55 D.D. 15:55 D.D. 16:55 D.D 18:05 20:27
Račkūnai 06:37 D.D. 07:27 08:27 D.D.M. 10:52 12:17 D.D. 13:47 D.D.Š. 14:57 D.D. 15:57 D.D. 16:57 D.D 18:07 20:28
Pasiekai 06:39 D.D. 07:30 08:30 D.D.M. 10:55 12:19 D.D. 13:49 D.D.Š. 14:59 D.D. 15:59 D.D. 16:59 D.D 18:09 20:29
Miškų urėdija 06:40 D.D. 07:31. 08:31 D.D.M. 10:56 12:20 D.D. 13:50 D.D.Š. 15:00 D.D. 16:00 D.D. 17:00 D.D 18:10 20:30
Rūbežius 06:41 D.D. 07:33 08:33 D.D.M. 10:58 12:21 D.D. 13:51 D.D.Š. 15:01 D.D. 16:01 D.D. 17:01 D.D 18:11 20:31
Naujosios kapinės 06:43 D.D. 07:35 08:35 D.D.M. 11:00 12:23 D.D. 13:53 D.D.Š. 15:03 D.D 16:03 D.D. 17:03 D.D 18:13 20:33
Serapiniškės 06:44 D.D. 07:37. 08:37 D.D.M. 11:02 12:24 D.D. 13:54 D.D.Š. 15:04 D.D. 16:04 D.D. 17:04 D.D 18:14 20:34
Ferma 06:46 D.D. 07:40 08:40 D.D.M. 11:05 12:26 D.D. 13:56 D.D.Š. 15:06 D.D. 16:06 D.D. 17:06 D.D 18:16 20:36
Kaimelis 06:48 D.D. 07:43. 08:43 D.D.M. 11:08 12:28 D.D. 13:58 D.D.Š. 15:08 D.D. 16:08 D.D. 17:08 D.D 18:18 20:38
Trakai 06:50 D.D. 07:45 08:45 D.D.M. 11:10 12:30 D.D. 14:00 D.D.Š. 15:10 D.D. 16:10 D.D. 17:10 D.D 18:20 20:40

 

UAB „Trakų autobusai“ inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *