DVAROKAS‘21 sugrįžta į Lentvarį!

Parašyta: 2021-05-27 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Džiaugsmingai pranešame, kad roko ir alternatyvios muzikos festivalis „Dvarokas‘21“ vėl sudrebins Lentvarį! Rugpjūčio 29 d. Lentvario kultūros rūmai kviečia visus į tęstinį festivalį, kuris vyks Lentvario (Graužio) ežero pakrantėje.

„Dvarokas‘21“ – tai tęstinis festivalis, kuris pirmą kartą buvo surengtas prieš penkis metus Lentvaryje. Šiame festivalyje suteikiame galimybę jauniems bei dar nežinomiems atlikėjams ar muzikantams atskleisti save kultūrinėje erdvėje, leidžiančioje jaustis savimi. Šių metų festivalio staigmena – muzikinis spektaklis „Neišmoktos pamokos“! Tai teatro ir grupės „Colors of Bubbles“ indie rock muzikos sintezė!

Festivalio metu garantuojame puikiai įrengtą sceną ir profesionalų įgarsinimą, o iš Tavęs tikimės tik asmeninio užsidegimo ir noro koncertuoti. Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti šiame išskirtiniame festivalyje Lentvaryje, atliekant muzikinį pasirodymą! Registracija vykdoma el. paštu lentvariokultura@gmail.com arba telefonu +370 655 36775.

Festivalį organizuoja Lentvario kultūros rūmai, festivalio partneris – Lentvario seniūnija. Festivalį remia Trakų rajono savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Nepamiršk, „Dvarokas‘21“ laukia Tavęs!

Lentvario kultūros rūmų inf.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *