Futbolo turnyrai mergaitėms ir berniukams

Parašyta: 2018-02-14 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Trakai |

Vasario 10–11d. brolių I. Ir A. Steško ir V. Apanavičiaus futbolo akademijos vadovai surengė du turnyrus berniukams ir mergaitėms.

Broliai A. ir I. Steško su nugalėtojų merginų komanda FK „Žalgiris”

Šeštadienį Elektrėnuose  varžėsi 6 komandos. Berniukai (g. 2007 m.) demonstravo gražų akiai kombinacinį futbolą. Pirmą vietą iškovojo FC „Rabonos“ futbolininkai (daugiau išmušė įvarčių ir mažiau jų praleido nei priešininkai), aplenkę Fk „Granito“ futbolininkus. Trečią vietą iškovojo Pabradės futbolininkai. Mūsų komanda BSVA FA iškovojo V vietą. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Nikita (Pabradė), gynėju  – Danila Zalderis (Fc  „Rabona“), puolėju – Jonas Dovgėla (Ac Milan academy), absoliučiai geriausiu – Dainius Kilikevicius (Fk „Granitas“).

Sekmadienį Vievyje dailiosios lyties atstovės visus stebino „kietu“, drausmingu futbolu. Aikštelėje vyko kova, visos rungtynes stebino savo azartu ir nenuspėjama intriga. Turnyre dalyvavo 6 komandos. Futbolo specialistams tapo netikėtumu Prienų (II vieta) ir Fk „Granitas“ (III vieta) prizinės vietos. Nugalėtojomis tapo Fk „Žalgiris“ merginos. Mūsų komandai „BSVA FA“ truputi nepasisekė – užimta V vieta.Geriausia turnyro vartininke pripažinta Ieva Blaženčiūtė (Prienai), gyneja –  Miglė Damynaitė (Fk „Granitas“), puolėja –  Barbora Vaidvilaitė (Fk „Žalgiris“), absoliučiai geriausia – Aistė Čizaitė (Fk „Žalgiris“). Pasak atvažiavusių komandų trenerių, turnyrai maloniai nustebino savo svetingumu, jaukumu ir atmosfera. Akademijos vadovai išgirdo daug gražių žodžių už nuostabiai organizuotus turnyrus.

Akademijos vadovai visus neabejingus vaikų futbolui, gerbėjus kviečia į šį savaitgalį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėti organizuojamus mini futbolo turnyrus. Vasario 16 ir 17 d. laukiame  Elektrėnuose,  18 d. – Vievyje!!! Varžybų pradžia  – 10 val.!

Iš kairės –  P. Sorokinas su Artūru Steško, Igoris Steško su A. Sorokinu ir V. Apanavičiumi bei nugalėtojų komanda FC „Robona“, Vilnius