Futbolo turnyras Trakuose

Parašyta: 2019-12-02 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Lapkričio 24 d. Trakų pradinės mokyklos salėje įvyko vaikų futbolo turnyras „Trakų r. savivaldybės Merės taurei laimėti“! Šį kartą varžėsi aštuonmečiai. Turnyrą organizavo brolių Steško futbolo akademija (BSFA), pagrindiniai rėmėjai – Igoris ir Artūras Steško.

 

Bendroje nuotraukoje su akademijos vaikais įsiamžino (iš kairės) I. Uldukienė, I. Židonytė, J. Abucevičienė, A. ir I. Steško su dukra Greta

Salėje susirinko daug vaikų ir jų tėvelių, o pats turnyras sulaukė didelio susidomėjimo. 8 dalyvavusios komandos atvyko iš įvairių Lietuvos miestų. Turnyre puikiai pasirodė Trakų komandos vaikai, kurie tik po dramatiškos kovos finale pralaimėjo Vilniaus akademijai „Vytis“. III vietą užėmė Alytaus akademija „Dainava“.
Uždarymo ceremonijoje futbolininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir asmeniniais prizais. Negalėjus dalyvauti merei E. Rudelienei, pasveikinti vaikus atvyko savivaldybės tarybos narės Jolanta Abucevičienė ir Inesa Židonytė. Taip pat atminimo dovanomis buvo apdovanoti ir treneriai, o komandos atstovas Paulius ir vienintelė turnyre dalyvavusi mergaitė Monika buvo išrinkti į geriausių turnyro žaidėjų sąrašą!

Brolių Steško futbolo akademijos inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *