Gauta 800 vakcinos dozių: iki rytojaus užsiregistravę gyventojai bus skiepijami balandžio 3 d., šeštadienį

Parašyta: 2021-04-01 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Šiandien Trakų rajono savivaldybė sulaukė 800 Vaxzevria (AstraZeneca) vakcinos dozių.

Balandžio 3 d., šeštadienį,  Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras organizuoja skiepijimo šia vakcina akciją – „gyvąją eilę“ ir kviečia prioritetinėms grupėms priklausančius ir norinčius skiepytis gyventojus registruotis.

Registracija vyksta iki rytojaus, balandžio 2 d. 13.00 val. Trakų rajono savivaldybės internetinėje svetainėje: https://trakai.lt/registravimas-vakcinavimui-vakcina-nuo-covid-19-ligos/2741. Taip pat yra galimybė susisiekti ir užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją. Pildant anketą, svarbu pažymėti, kad sutinkate skiepytis AstraZeneca arba visų gamintojų vakcinomis.

Užsiregistravę gyventojai bus skiepijami „gyvosios eilės“ principu – balandžio 3 d. (šeštadienį) nuo 8.00 val. iki 13 val. turi atvykti į Trakų PSPC (Mindaugo g. 15, Trakai 21114) ir sulaukti savo eilės.

Primename, kad prioritetinėms grupėms priklauso ne tik per  65 metų amžiaus, lėtinėmis ligomis sergantys, sunkią ar vidutinę neįgalumo formą turintys gyventojai ir juos slaugantys šeimos nariai, bet ir:

  • visuomenei svarbias funkcijas vykdantys asmenys (viešąją tvarką palaikantys darbuotojai; priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybų darbuotojai; muitinės darbuotojai; sienos apsaugos darbuotojai; kariai;
  • maisto pramonės darbuotojai; darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse, kontaktuojantys su klientais (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai, kt.)

Traku rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *