Gintautas Mažeikis. Lietuvoje ši okupacija nebuvo pastebėta

Parašyta: 2020-01-02 | Kategorija: Naujienos, Politika |

Politinių-informacinių karų prognozės.

Gintautas Mažeikis

2020-ieji bus Baltarusijos metai. Info karai šiandien yra pagrindiniai politiniai ateities simptomai ir be to, ne kiber-atakos, ne įsilaužimai, o elementarūs informaciniai puolimai, tik masyvūs, aprėpiantys daugelį sektorių: ekonomikos, karo, politinių lyderių šantažo, istorinio ir religinio paveldo bei tradicijos, grąsinimo praeities nusikaltimais, sporto ir kultūros…

Šiandien, štai jau mėnuo, visa Rusijos spauda rašo tik apie Baltarusiją, net nebe Ukrainą. Tai užgožė Braxitą ir Trumpą. Tik tas puolimas yra visoks, veikiau bando priprasti, kad bus dar viena gubernija ir stebisi baltarusių nepaklusnumu.

A. Lukašenkos vyriausybė pasirašė 30 „giluminės integracijos“ „kelio žemėlapių“. Šiandien valstybės užėmimas vadinamas „gilumine integracija“, o jos okupavimo būdas ne kariuomenės, o „kelio žemėlapiai“: 30 kelių kaip Rusijai prasibrauti prie pietinių Lietuvos sienų, 30 būdų kaip Baltarusijai parduoti save, 30 veidų, kurių mes nematome.

31-mas „kelio žemėlapis“ yra tai, kuo Lukašenka pasiliko prekiauti kitais metais – apie bendrų, viršvalstybinių sąjunginių valdymo struktūrų sukūrimą, apie postą skirtą 2024 metais Putinui, naujam naujo SSRS vadovui.

31 žemėlapis bus pardavinėjamas 2020-aisiais. Iš esmės jis, 31 žemėlapis beprasmis, nes jau sumokėta 30 sidabrinių. Jau viskas baigta, liko tik simbolinė karūna.

Tačiau Rusijai ir Baltarusijai simbolizmas vis dar yra svarbus. Lietuvoje ši okupacija nebuvo pastebėta, nes ji lėta, kaip AIDS, sekina, sekina, o mirštama nuo ko kito.

Dauguma politikų ir saugumo darbuotojų matyt dar gyvena televizijos filmuose: pistoletai, patrankos, partizanai…

Lukašenkos interviu „Maskvos aidui“ dar bandoma spyriotis: karūnuos neatiduosime, NATO mus užstos.

Tai jau juokinga, kas gins pliką karūną ant klouno galvos. Man labai gaila, kad opozicija per 4 mitingus skirtus ginti nepriklausomybei kas kartą surinkdavo mažiau nei 2000 žmonių, kas 2 milijonų Minske yra niekis.

 

Šaltinis: www.pozicija.org

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *