Granuliniai katilai: privalumai, kurie leis gyventi komfortabiliau

Parašyta: 2017-07-13 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Granulinio katilo pasirinkimas ir paieškos gali pareikalauti kur kas daugiau laiko nei galėjote pagalvoti. Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kad šiuo metu siūlomas labai platus skirtingų katilų pasirinkimas. Nuo pačių paprasčiausių, kurie kainuoja nedaug, tačiau tuo pačiu ir jų galingumas yra gana nedidelis – iki labai galingų ir veikiančių automatiškai, taigi leis Jums pamiršti visus rūpesčius susijusius su panaudojimu. Paprasčiausiai įranga labai sėkmingai veiks ir be jokių priežiūros, o tai tikrai džiugina žmones.

Ieškodami katilo turėsite palyginti labai daug skirtingų įrangų, tad siekiant pagreitinti darbus siūlome pasitarti su specialistu. Pagal kuro deginimo principą granuliniai katilai gali būti skiriami į viršutinio arba apatinio degimo katilus. Tuo pačiu kinta ir dujų generavimo katilai.

Kadangi šiuo metu labai intensyviai kuriami itin ekonomiški ir tuo pačiu puikiai degantys bei veikiantys katilai – svarbu įvertinti kuo daugiau detalių. Viena pagrindinių savybių, kuri šiuo metu labai dažnai įvertinama – kuro deginimo automatika. Tai leidžia visiškai pamiršti deginimo darbus.

Granuliniai katilai labai puikiai atitinka Lietuvos oro permainas. Kadangi per dieną galima net kelis kartus didinti ir mažinti šilumą be jokių problemų – granulinių katilų turėtojai džiaugiasi, jog namuose esanti šiluma visada atitinka jų poreikius. Juolab, šiuo metu labai populiarūs granuliniai katilai, kurie veikia automatiškai. Tai reiškia, kad pagal lauke esančią temperatūrą jie reguliuoja ir degimo intensyvumą. Namuose ne tik visada labai gera, tačiau tuo pačiu ir sumažinamos išlaidos. Nekūrenama tuomet, kai kūrenimas nėra reikalingas.

Galios reguliavimas galimas ir turint dujinį arba elektrinį šildymą, tačiau šiuo atveju dažniausiai laimi ekonomiškumo kriterijus. Paprasčiausiai granulės kainuoja kur kas pigiau, tačiau tuo pačiu technika labai paprastai ir patogiai veikia.

Jeigu įsigijote techniką – tokiu atveju reikia paieškoti specialistų, kurie ją gali su montuoti. Granuliniai katilai labai dažnai pristatomi kaip tie, kurie veikia paprastai, tad tuo pačiu galvojama, kad ir jų montavimas yra labai greitas ir paprastas. Visgi, darbus palikti siūlome specialistams, kurie yra pasiruošę viską atlikti už jus. Juolab, daugelis prekybos vietų, kurios prekiauja katilais, tuo pačiu suteikia ir visiškai nemokamą galimybę pasinaudoti montavimo paslaugomis. Vėliau iškilus problemoms tas pats asmuo atvyksta ir jas sutvarko. Taigi, būtinai pasidomėkite kiek laiko suteikiama garantija.

Granuliniai katilai (Paltaja) dažniausiai lyginami su tais, kurie veikia naudojant malkas. Kodėl? Kadangi tiek vieni, tiek kiti veikia kieto kuro pavidalu. Tiesa, granuliniai reikalauja kur kas mažiau priežiūros, veikia patogiau ir automatizuotai, kur kas mažiau teršia namus. Akivaizdu, jeigu svarstote, kuris kieto kuro katilas Jums labiausiai tinka – granuliniai laimi bet kurioje kovoje.

 


PR Kūrenimas kietu kuru – populiariausias šildymosi būdas, nes pasižymi gera kaina ir patogumu. Tačiau, nesvarbu, ar renkatės kūrenimą malkomis, ar granulėmis, turite žinoti, kad Jums bus reikalinga patalpa arba statinys malkoms arba granulėms laikyti. Išsigąsti nereikia, šiuolaikinės malkinės – itin modernios – tikrai neprimenančios didelių senų pastatų, o, netgi, papuošiančios Jūsų sklypą.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *