Greito uždarymo dėžės didmeninkams ir visiems, kurie nori įsigyti dėžučių

Parašyta: 2021-09-15 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Nepakeičiama šiuolaikinė tendencija-visi produktai ir daiktai turi būti supakuoti. Pakavimo darbams atlikti dažniausiai pasirenkama dėžes, nes jų pagalba net sulūžę daiktai gali saugiai pasiekti finišą. Akivaizdu, kad graži pakuotė išsiskiria panašių produktų jūroje ir tampa lengviau parduoti tam tikrą produktą. Dėžėse viskas telpa puikiai, kraustymosi metu nereikia tampyti sunkių maišų ir tikėtis, jog daiktai nesusigadins. Taip pat dėžutės tinka ir dovanai, kas gali būti geriau, nei tokia įvairovė?

Dėžių naudojimas yra geras pasirinkimas prekėms ar daiktams laikyti, gabenti komerciniais ir asmeniniais tikslais. Dėžės ir dėžutes yra nepakeičiamos daugelio žmonių šeimoje. Šiose dėžėse galite laikyti įvairius daiktus: buitinius įrankius, garaže daiktus, kurių nenorite laikyti lauke. Šios dėžės taip pat gali būti naudojamos maistui laikyti. Įmonėse, kurioms reikia gabenti ir laikyti didelius kiekius produktų, šios dėžės yra neatsiejama įmonės dalis. Šios dėžutės gali būti naudojamos maisto pramonėje: duona, mėsa, žuvis, daržovės, vaisiai, uogos, saugiam transportavimui. Jie taip pat padės saugiai gabenti įvairius daiktus ir krovinius bei užtikrins produktų saugojimą.

Platus aukštos kokybės dėžių pasirinkimas gali padėti jums rasti tinkamą pasirinkimą. Taigi, ieškodami prekybos vietos, kurioje galite įsigyti šių produktų, atkreipkite dėmesį, ar pasiūlymo apimtis yra didelė, ir kokią kokybę garantuoja pardavėjas. Jei ieškote, kur galima įsigyti įvairių dėžių, užsukite čia. Greitai užsidarančios dėžės paprastai išpjaustomos iš 3 gofruoto kartono sluoksnių. Jie pagaminti specialios pjovimo formos, o jų struktūra pažymėta 04xx katalogo numeriu FEFCO kataloge. Užsisakę šias dėžutes, gausite jas plytelių pavidalu, todėl jums tereikia jas sulankstyti. FEFCO yra teisinė oficiali sistema, skirta supaprastinti sudėtingą žodinį kartono dizaino aprašymą. Ten minėtos katalogų diagramos yra gerai suprantamos visame pasaulyje, todėl rinkdamiesi dėžutę ieškokite bendros kalbos. Gamyboje naudojamas FEFCO katalogo dėžutės standartas padės jums lengviau nuspręsti, kokio tipo dėžutės jums reikia.

Kaip išsirinkti tinkamą dėžutę pagal visus poreikius?

Labai svarbu žinoti ir pranešti, kam dėžutė bus naudojama ir tada sužinosite, kaip ją naudoti. Remdamasis šia informacija, mūsų vadybininkas pasistengs pasirinkti tinkamą gofruoto kartono tipą, kad jūsų dėžutė galėtų gerai apsaugoti jūsų gaminius transportavimo ir laikymo metu. Pavyzdžiui, butelių dėžutė, naudojama padėklams pakuoti, turi būti pagaminta iš gofruoto kartono, kuris yra kietesnis nei bulvių traškučių pakavimo dėžutė. Dėžės su šaldytais koldūnais turi atlaikyti minusinę temperatūrą šaldiklyje, o pakuotės turi būti tinkamai laikomos.

Jei reikia spausdinti logotipą ar paveikslėlį ant dėžutės, pabandykite nurodyti spalvų skaičių ir apytikslį paviršiaus padengimo procentą. Paaiškinkite, kas bus spausdinama (pvz., logotipai ir tekstas ar gaminio nuotraukos ir pan.). Spausdinimas ant siuntos dėžutės dažniausiai atliekamas fleksografiniu ar kitu šilkografiniu būdu, todėl ne visi vaizdai tinka šiam spausdinimo tipui.

Jei maistas turi būti gabenamas, turi būti sudarytos tinkamos transportavimo sąlygos, kad būtų išvengta užteršimo ir gedimo

Greitai gendantiems produktams vežti yra įvairios greitai uždaromos dėžutės, maišeliai ar konteineriai. Visi įrankiai, indai ir konteineriai turi būti dokumentuoti, kad įrodytų, jog jie tinkami liestis su maistu. Tokiam maisto gabenimui geriausia rinktis dežutes, kuriuose maistas ne tik nesuges, bet ir nebus pažeistas ir išliks šviežias.

Nepamirškite, jog didmenininkams taikomos įvairios nuolaidos, kadangi dėžučių skaičius dažniausiai būna didelis. Jei norite užsisakyti dėžučių įmonei, dovanoms, pakavimui ar maistui – kreipkitės ir rasite geriausius sprendimus tik pas mus.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *